Чвертьфінал Ліги Європи: опубліковано відеоогляди усіх матчів

0

Фанатів порадували голами на будь-який смак

У четвер ввечері відбулись перші чвертьфінальні матчі Ліги Європи. Пропонуємо переглянути голи на найкращі моменти усіх поєдинків.

У Лондоні Арсенла приймав московський ЦСКА та вирішив усі справи за 35 хвилин. По два голи забили Аарон Ремзі та Александр Ляказаетт, за росіян відзначився Олександр Головін зі штрафного. У підсумку 4:1.

Мадридський Атлетіко також майже у півфіналі. "Матрацники" вдома обіграли лісабонський Спортінг з рахунком 2:0. Вже на першій хвилині відзначився Коке, а через 40 хвилин - Антуан Грізманн.

У Німеччині РБ Лейпциг приймав Марсель та переміг французів з мінімальним рахунком 1:0. У доданий до першого тайму час забив Тімо Вернер, за яким полюють топ-клуби Європи.

У Римі кривдник київського Динам Лаціо приймав іншу команду, спонсором якої є Red Bull, - Зальцбург. "Орли" обіграли "биків" з рахунком 4:2. За італійців забивали Лулич, Пароло, Андерсон та Іммобіле, а за німців - Беріша та Мінаміно.

Матчі-відповіді відбудуться 12 квітня. Жеребкування півфіналу Ліги Європи пройде 13 квітня, коли визначаться усі переможці чвертьфіналу.

Фінал Ліги Європи прийме стадіон "Парк Олімпік Ліон" у Франції. Переможець ЛЄ кваліфікується до Ліги чемпіонів УЄФА 2018-19, а також отримує право зіграти проти переможця Ліги чемпіонів УЄФА 2017-18 в Суперкубку УЄФА 2018, який відбудеться у Таллінні.

Як повідомляв портал Знай.Спорт, Ліверпуль несподівано розбив Манчестер Сіті у першому чвертьфінальному матчі Ліги чемпіонів.