Динамо - Партизан 4:1 Відео голів та огляд матчу

0

Знай.Спорт представляє короткий огляд матчу Ліги Європи

У четвер, 7 грудня, в останньому турі групової стадії Ліги Європи київське Динамо вдома розгромило Партизан (4:1).

Господарі володіли помітною перевагою, і ще до перерви тричі вразили ворота суперника. Партизану вдалося відіграти один м'яч, однак у другому таймі динамівці забили ще раз і завершили поєдинок з розгромним рахунком - 4:1. Героєм зустрічі став фоврард Біло-синіх Жуніон Мораес, на рахунку якого хет-трик.

Динамо - Партизан 4:1
Голи: Морозюк, 6, Мораес, 28, 31, 77 - Євтовіч, 45+3

Динамо: Бущан - Кендзьора, Хачеріді, Кадар, Піваріч - Шепелев, Буяльський (Гармаш, 66) - Морозюк, Шапаренко (Бесєдін, 77), Циганков (Гонсалес, 83) - Мораес
Партизан: Стойкович - Вулічевіч, Н. Р. Мілетіч, Мітровіч, Н. Г. Мілетіч - Пантіч, Більєр (Джурічковіч, 77), Євтовіч, Сума - Соломон (Ожеговіч, 66), Тавамба

Попередження: Морозюк, Шепелев - Більер, Н. Г. Мілетіч, Джурічковіч