Динамо розбило Партизан та оформило перше місце в групі Ліги Європи

0

Київське Динамо завдяки хет-трику Жуніора Мораєса розбило сербський Партизан

Київське Динамо у заключному турі групового етапу Ліги Європи на НСК Олімпійський приймало сербський Партизан. Матч охрестили, як гра за перше місце у квартеті B. Нагадаємо, що перед цим поєдинком у підопічних Олександра Хацкевича була перша сходинка та 10 залікових очок. Партизан займав другу позицію з 8-ма балами.

Гості активно розпочали поєдинок та на перших хвилинах притиснули киян до власних воріт. На 4-й хвилині активність Партизана вилилась в удар в поперечину з-за меж карного майданчика від Евертона.

Динамо відповіло своєю атакою, яка виявилась результативною. Віктор Циганков та Микола Шапаренко розігнали наступ киян у центрі поля та вивели на ударну позицію Жуніора Мораєса. З ударом бразильця голкіпер Партизана впорався, а от з добиванням від Миколи Морозюка не склалось – 1:0.

Підопічні Хацкевича вирішили віддати контроль м’яча та грали другим номером. На 27-й хвилині Морозюк та Мораєс оформили друге взяття воріт. Після проходу та подачі з флангу від Шепелєва, Шапаренко головою скинув на дальню стійку, де Микола Морозюк покотив на порожні ворота Мораєсу. Бразилець у дотик подвоїв перевагу біло-синіх.

А за три хвилин Мораєс оформив дубль. Після боротьби на другому поверсі м’яч відлетів до вільного Морозюка, який прострілив на дальню стійку, де вже чатував бразильський нападник - 3:0.

У доданий арбітром час до першого тайму гравці Динамо вискочили в зразкову контратаку, яку завершував Микола Шапаренко, проте не влучив у ближній кут.

Партизан відповів забитим голом. Один з найкращих гравців Динамо, у першому таймі, Микола Морозюк сфолив у власному штрафному. Футбольний вирок реалізував Марко Євтовіч – 3:1 після першого тайму.

У другій половині гри картина особливо не змінилась. Динамо грало другим номером, а атаки сербів не несли загрозу для воріт Георгія Бущана.

Варто пригадати момент на 57-й хвилині гри. Кияни обрізались на власній половині поля і після прострілу з флангу, Тавамба в притул розстрілював голкіпера киян, проте Бущан зумів таки скластись та завадив форварду Партизана відзначитись. Щоправда, м'яч влучив в обличчя Георгію і голкіпер киян опинився у легкому нокдауні.

У останню 15-ти хвилинку нагадав про себе Віктор Циганков. 15-й номер киян накрутив декількох суперників, увійшов у штрафний майданчик Партизана, де був збитий Мілєтічем.

Жуніор Мораєс без шансів для голкіпера реалізував пенальті, оформивши хет-трик.

Таким чином Динамо знищує Партизан – 4:1 та виходить у 1/16 фіналу Ліги Європи з першого місця.