Футбол

Ліга Європи 2017/2018: Розклад і результати матчів

0

Календар і результати матчів Ліги Європи сезону 2017/2018

Знай.Спорт пропонує до вашої уваги розклад і результати матчів Ліги Європи сезону 2017/2018, фінал якої відбудеться 16 травня 2018 року в Ліоні на Стад-де-Ліон.

Ліга Європи 2017/2018

6-й тур

Група A

7 грудня 2017

Вільярреал (Іспанія) - Маккабі Т-А (Ізраїль) 0:1

Славія (Чехія) - Астана (Казахстан) 0:1

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1 Вільярреал 6 3 2 1 10 6 +4 11
2 Астана 6 3 1 2 10 7 +3 10
3 Славія 6 2 2 2 6 6 0 8
4 Маккабі Т-А 6 1 1 4 1 8 -7 4

 

Група B

7 грудня 2017

Динамо (Україна) - Партизан (Сербія) 4:1

Янг Бойз (Швейцарія) - Скендербеу (Албанія) 2:1

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1 Динамо 6 4 1 1 15 9 +6 13
2 Партизан 6 2 2 2 8 9 -1 8
3 Янг Бойз 6 1 3 2 7 8 -1 6
4 Скендербеу 6 1 2 3 6 10 -4 5

 

Група C

7 грудня 2017

Гоффенгайм (Німеччина) - Лудогорець (Болгарія) 1:1

Істанбул Башакшехір (Туреччина) - Брага (Португалія) 2:1

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1 Брага 6 3 1 2 9 8 +1 10
2 Лудогорець 6 2 3 1 7 5 +2 9
3 Істанбул Башакшехір 6 2 2 2 7 8 -1 8
4 Гоффенгайм 6 1 2 3 8 10 -2 5

 

Група D

7 грудня 2017

Аустрія (Австрія) - АЕК (Греція) 0:0

Рієка (Хорватія) - Мілан (Італія) 2:0

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1 Мілан 6 3 2 1 13 6 +7 11
2 АЕК 6 1 5 0 6 5 +1 8
3 Рієка 6 2 1 3 11 12 -1 7
4 Аустрія 6 1 2 3 9 16 -7 5

Група E

7 грудня 2017

Аталанта (Італія) - Ліон (Франція) 1:0

Аполлон (Кіпр) - Евертон (Англія) 0:3

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1 Аталанта 6 4 2 0 14 4 +10 14
2 Ліон 6 3 2 1 11 4 +7 11
3 Евертон 6 1 1 4 7 15 -8 4
4 Аполлон 6 0 3 3 5 14 -9 3

 

Група F

7 грудня 2017

Злін (Чехія) - Локомотив (Росія) 0:2

Копенгаген (Данія) - Шериф (Молдова) 2:0

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1 Локомотив 6 3 2 1 9 4 +5 11
2 Копенгаген 6 2 3 1 7 3 +4 9
3 Шериф 6 2 3 1 4 4 0 9
4 Злін 6 0 2 4 1 10 -9 2

 

Група G

7 грудня 2017

Хапоель Б-Ш (Ізраїль) - Вікторія (Чехія) 0:2

Стяуа (Румунія) - Лугано (Швейцарія) 1:2

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1 Вікторія 6 4 0 2 13 8 +5 12
2 Стяуа 6 3 1 2 9 7 +2 10
3 Лугано 6 3 0 3 9 11 -2 9
4 Хапоель Б-Ш 6 1 1 4 5 10 -5 4

 

Група H

7 грудня 2017

Црвена Звезда (Сербія) - Кельн (Німеччина) 1:0

Арсенал (Англія) - БАТЕ (Білорусь) 6:0

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1 Арсенал 6 4 1 1 14 4 +10 13
2 Црвена Звезда 6 2 3 1 3 2 +1 9
3 Кельн 6 2 0 4 7 8 -1 6
4 БАТЕ 6 1 2 3 6 16 -10 5

 

Група I

7 грудня 2017

Марсель (Франція) - Зальцбург (Австрія) 0:0

Віторія Г (Португалія) - Коньяспор (Туреччина) 1:1

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1 Зальцбург 6 3 3 0 7 1 +6 12
2 Марсель 6 2 2 2 4 4 0 8
3 Коньяспор 6 1 3 2 4 6 -2 6
4 Віторія Г 6 1 2 3 5 9 -4 5

 

Група J

7 грудня 2017

Зоря (Україна) - Атлетік (Іспанія) 0:2

Герта (Німеччина) - Естерсунд (Швеція) 1:1

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1 Атлетік 6 3 2 1 8 5 +3 11
2 Естерсунд 6 3 2 1 8 4 +4 11
3 Зоря 6 2 0 4 3 9 -6 6
4 Герта 6 1 2 3 6 7 -1 5

 

Група K

7 грудня 2017

Зюлте-Варегем (Бельгія) - Лаціо (Італія) 3:2

Вітесс (Нідерланди) - Ніцца (Франція) 1:0

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1 Лаціо 6 4 1 1 12 7 +5 13
2 Ніцца 6 3 0 3 12 7 +5 9
3 Зюлте-Варегем 6 2 1 3 8 13 -5 7
4 Вітесс 6 1 2 3 5 10 -5 5

 

Група L

7 грудня 2017

Вардар (Македонія) - Русенборг (Норвегія) 1:1

Реал Сосьєдад (Іспанія) - Зеніт (Росія) 1:3

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1 Зеніт 6 5 1 0 17 5 +12 16
2 Реал Сосьєдад 6 4 0 2 16 6 +10 12
3 Русенборг 6 1 2 3 6 11 -5 5
4 Вардар 6 0 1 5 3 20 -17 1

 


 

Ліга Європи. Груповий етап

5-й тур

23 листопада 2017

Група A

Астана (Казахстан) - Вільярреал (Іспанія) 2:3

Маккабі Т-А (Ізраїль) - Славія (Чехія) 0:2

Група B

Скендербеу (Албанія) - Динамо (Україна) 3:2

Партизан (Сербія) - Янг Бойз (Швейцарія) 2:1

Група C

Брага (Португалія) - Гоффенгайм (Німеччина) 3:1

Лудогорець (Болгарія) - Істанбул Башакшехір (Туреччина) 1:2

Група D

Мілан (Італія) - Аустрія (Австрія) 5:1

АЕК (Греція) - Рієка (Хорватія) 2:2

Група E

Евертон (Англія) - Аталанта (Італія) 1:5

Ліон (Франція) - Аполлон (Кіпр) 4:0

Група F

Локомотив (Росія) - Копенгаген (Данія) 2:1

Шериф (Молдова) - Злін (Чехія) 1:0

Група G

Лугано (Швейцарія) - Хапоель Б-Ш (Ізраїль) 1:0 

Вікторія (Чехія) - Стяуа (Румунія) 2:0

Група H

БАТЕ (Білорусь) - Црвена Звезда (Сербія) 0:0

Кельн (Німеччина) - Арсенал (Англія) 1:0

Група I

Коньяспор (Туреччина) - Марсель (Франція) 1:1

Зальцбург (Австрія) - Віторія Г (Португалія) 3:0

Група J

Естерсунд (Швеція) - Зоря (Україна) 2:0

Атлетік (Іспанія) - Герта (Німеччина) 3:2

Група K

Ніцца (Франція) - Зюлте-Варегем (Бельгія) 3:1

Лаціо (Італія) - Вітесс (Нідерланди) 1:1

Група L

Зеніт (Росія) - Вардар (Македонія) 2:1

Русенборг (Норвегія) - Реал Сосьєдад (Іспанія) 0:1


 

4-й тур

2 листопада 2017

Група A

Маккабі Т-А (Ізраїль) - Астана (Казахстан) 0:1

Славія (Чехія) - Вільярреал (Іспанія) 0:2

Група B

Янг Бойз (Швейцарія) - Динамо (Україна) 0:1

Партизан (Сербія) - Скендербеу (Албанія) 2:0

Група C

Лудогорець (Болгарія) - Брага (Португалія) 1:1

Істанбул Башакшехір (Туреччина) - Гоффенгайм (Німеччина) 1:1

Група D

АЕК (Греція) - Мілан (Італія) 0:0

Рієка (Хорватія) - Аустрія (Австрія) 1:4

Група E

Ліон (Франція) - Евертон (Англія) 3:0

Аполлон (Кіпр) - Аталанта (Італія) 1:1

Група F

Локомотив (Росія) - Шериф (Молдова) 1:2

Копенгаген (Данія) - Злін (Чехія) 3:0

Група G

Вікторія (Чехія) - Лугано (Швейцарія) 4:1

Стяуа (Румунія) - Хапоель Б-Ш (Ізраїль) 1:1

Група H

Кельн (Німеччина) - БАТЕ (Білорусь) 5:2

Арсенал (Англія) - Црвена Звезда (Сербія) 0:0

Група I

Зальцбург (Австрія) - Коньяспор (Туреччина) 0:0

Віторія Г (Португалія) - Марсель (Франція) 1:0

Група J

Герта (Німеччина) - Зоря (Україна) 2:0

Атлетік (Іспанія) - Естерсунд (Швеція) 1:0

Група K

Лаціо (Італія) - Ніцца (Франція) 1:0

Вітесс (Нідерланди) - Зюлте-Варегем (Бельгія) 0:2

Група L

Русенборг (Норвегія) - Зеніт (Росія) 1:1

Реал Сосьєдад (Іспанія) - Вардар (Македонія) 3:0


 

3-й тур

19 жовтня 2017

Група A

Астана (Казахстан) - Маккабі Т-А (Ізраїль) 4:0

Вільярреал (Іспанія) - Славія (Чехія) 2:2

Група B

Динамо (Україна) - Янг Бойз (Швейцарія) 2:2

Скендербеу (Албанія) - Партизан (Сербія) 0:0

Група C

Брага (Португалія) - Лудогорець (Болгарія) 0:2

Гоффенгайм (Німеччина) - Істанбул Башакшехір (Туреччина) 3:1

Група D

Мілан (Італія) - АЕК (Греція) 0:0

Аустрія (Австрія) - Рієка (Хорватія) 1:3

Група E

Евертон (Англія) - Ліон (Франція) 1:2

Аталанта (Італія) - Аполлон (Кіпр) 3:1

Група F

Шериф (Молдова) - Локомотив (Росія) 1:1

Злін (Чехія) - Копенгаген (Данія) 1:1

Група G

Лугано (Швейцарія) - Вікторія (Чехія) 3:2

Хапоель Б-Ш (Ізраїль) - Стяуа (Румунія) 1:2

Група H

БАТЕ (Білорусь) - Кельн (Німеччина) 1:0

Црвена Звезда (Сербія) - Арсенал (Англія) 0:1

Група I

Коньяспор (Туреччина) - Зальцбург (Австрія) 0:2

Марсель (Франція) - Віторія Г (Португалія) 2:1

Група J

Зоря (Україна) - Герта (Німеччина) 2:1

Естерсунд (Швеція) - Атлетік (Іспанія) 2:2

Група K

Ніцца (Франція) - Лаціо (Італія) 1:3

Зюлте-Варегем (Бельгія) - Вітесс (Нідерланди) 1:1

Група L

Зеніт (Росія) - Русенборг (Норвегія) 3:1

Вардар (Македонія) - Реал Сосьєдад (Іспанія) 0:6


 

2-й тур

28 вересня 2017

Група A

Астана (Казахстан) - Славія (Чехія) 1:1

Маккабі Т-А (Ізраїль) - Вільярреал (Іспанія) 0:0

Група B

Партизан (Сербія) - Динамо (Україна) 2:3

Скендербеу (Албанія) - Янг Бойз (Швейцарія) 1:1

Група C

Лудогорець (Болгарія) - Гоффенгайм (Німеччина) 2:1

Брага (Португалія) - Істанбул Башакшехір (Туреччина) 2:1

Група D

АЕК (Греція) - Аустрія (Австрія) 2:2

Мілан (Італія) - Рієка (Хорватія) 3:2

Група E

Ліон (Франція) - Аталанта (Італія) 1:1

Евертон (Англія) - Аполлон (Кіпр) 2:2

Група F

Локомотив (Росія) - Злін (Чехія) 3:0

Шериф (Молдова) - Копенгаген (Данія) 0:0

Група G

Вікторія (Чехія) - Хапоель Б-Ш (Ізраїль) 3:1

Лугано (Швейцарія) - Стяуа (Румунія) 1:2

Група H

Кельн (Німеччина) - Црвена Звезда (Сербія) 0:1

БАТЕ (Білорусь) - Арсенал (Англія) 2:4

Група I

Зальцбург (Австрія) - Марсель (Франція) 1:0

Коньяспор (Туреччина) - Віторія Г (Португалія) 2:1

Група J

Атлетік (Іспанія) - Зоря (Україна) 0:1

Естерсунд (Швеція) - Герта (Німеччина) 1:0

Група K

Лаціо (Італія) - Зюлте-Варегем (Бельгія) 2:0

Ніцца (Франція) - Вітесс (Нідерланди) 3:0

Група L

Русенборг (Норвегія) - Вардар (Македонія) 3:1

Зеніт (Росія) - Реал Сосьєдад (Іспанія) 3:1


 

1-й тур

14 вересня 2017

Група A

Вільярреал (Іспанія) - Астана (Казахстан) 3:1

Славія (Чехія) - Маккабі Т-А (Ізраїль) 1:0

Група B

Динамо (Україна) - Скендербеу (Албанія) 3:1

Янг Бойз (Швейцарія) - Партизан (Сербія) 1:1

Група C

Гоффенгайм (Німеччина) - Брага (Португалія) 1:2

Істанбул Башакшехір (Туреччина) - Лудогорець (Болгарія) 0:0

Група D

Аустрія (Австрія) - Мілан (Італія) 1:5

Рієка (Хорватія) - АЕК (Греція) 1:2

Група E

Аталанта (Італія) - Евертон (Англія) 3:0

Аполлон (Кіпр) - Ліон (Франція) 1:1

Група F

Злін (Чехія) - Шериф (Молдова) 0:0

Копенгаген (Данія) - Локомотив (Росія) 0:0

Група G

Хапоель Б-Ш (Ізраїль) - Лугано (Швейцарія) 2:1

Стяуа (Румунія) - Вікторія (Чехія) 3:0

Група H

Црвена Звезда (Сербія) - БАТЕ (Білорусь) 1:1

Арсенал (Англія) - Кельн (Німеччина) 3:1

Група I

Марсель (Франція) - Коньяспор (Туреччина) 1:0

Віторія Г (Португалія) - Зальцбург (Австрія) 1:1

Група J

Зоря (Україна) - Естерсунд (Швеція) 0:2

Герта (Німеччина) - Атлетік (Іспанія) 0:0

Група K

Зюлте-Варегем (Бельгія) - Ніцца (Франція) 1:5

Вітесс (Нідерланди) - Лаціо (Італія) 2:3

Група L

Вардар (Македонія) - Зеніт (Росія) 0:5

Реал Сосьєдад (Іспанія) - Русенборг (Норвегія) 4:0


 

Раунд плей-офф

Матчі-відповіді

24 серпня 2017

АЕК Ларнака (Кіпр) - Вікторія (Чехія) 0:0

Динамо Київ (Україна) - Марітіму (Португалія) 3:1

Олександрія (Україна) - БАТЕ (Білорусь) 1:2

Естерсунд (Швеція) - ПАОК (Греція) 2:0

Шериф (Молдова) - Легія (Польща) 0:0

Зеніт (Росія) - Утрехт (Нідерланди) 2:0 (д.ч.)

Маккабі Тель-Авів (Ізраїль) - Альтах (Австрія) 2:2

Зальцбург (Австрія) - Віторул (Румунія) 4:0

Судува (Литва) - Лудогорец (Болгарія) 0:0

Фенербахче (Туреччина) - Вардар (Македонія) 1:2

Відеотон (Угорщина) - Партизан (Сербія) 0:4

Шкендербеу (Албанія) - Динамо Загреб (Хорватія) 0:0

Мідтьюлланд (Данія) - Аполлон (Кіпр) 1:1

АЕК (Греція) - Брюгге (Бельгія) 3:0

Марсель (Франція) - Домжале (Словенія) 3:0

Русенборг (Норвегія) - Аякс (Нідерланди) 3:2

Брага (Португалія) - Хабнарфьордур (Ісландія) 3:2

Атлетік (Іспанія) - Панатінаїкос (Греція) 1:0

Шкендія (Македонія) - Мілан (Італія) 0:1

Хайдук (Хорватія) - Евертон (Англія) 1:1

Црвена Звезда (Сербія) - Краснодар (Росія) 2:1

Аустрія (Австрія) - Осієк (Хорватія) 0:1

 

Перші матчі

16 серпня 2017

Утрехт (Нідерланди) - Зеніт (Росія) 1:0

17 серпня 2017

БАТЕ (Білорусь) - Олександрія (Україна) 1:1

Динамо Загреб (Хорватія) - Шкендербеу (Албанія) 1:1

Аполлон (Кіпр) - Мідтьюлланд (Данія) 3:2

Краснодар (Росія) - Црвена Звезда (Сербія) 3:2

Хабнарфьордур (Ісландія) - Брага (Португалія) 1:2

ПАОК (Греція) - Естерсунд (Швеція) 3:1

Вардар (Македонія) - Фенербахче (Туреччина) 2:0

Вікторія (Чехія) - АЕК Ларнака (Кіпр) 3:1

Лудогорец (Болгарія) - Судува (Литва) 2:0

Альтах (Австрія) - Маккабі Тель-Авів (Ізраїль) 0:1

Панатінаїкос (Греція) - Атлетік (Іспанія) 2:3

Легія (Польща) - Шериф (Молдова) 1:1

Домжале (Словенія) - Марсель (Франція) 1:1

Аякс (Нідерланди) - Русенборг (Норвегія) 0:1

Віторул (Румунія) - Зальцбург (Австрія) 1:3

Брюгге (Бельгія) - АЕК (Греція) 0:0

Осієк (Хорватія) - Аустрія (Австрія) 1:2

Мілан (Італія) - Шкендія (Македонія) 6:0

Партизан (Сербія) - Відеотон (Угорщина) 22:00

Евертон (Англія) - Хайдук (Хорватія) 22:05

Марітіму (Португалія) - Динамо Київ (Україна) 0:0

 

Третій відбірковий раунд

Матчі-відповіді

2 серпня 2017

Сьон (Швейцарія) - Судува (Литва) 1:1

АЕЛ (Кіпр) - Аустрія (Австрія) 1:2

3 серпня 2017

Динамо М (Білорусь) - АЕК Ларнака (Кіпр) 1:1

Шкендія (Македонія) - Тракай (Литва) 3:0

Одд (Норвегія) - Динамо З (Хорватія) 0:0

Зеніт (Росія) - Бней-Єгуда (Ізраїль) 0:1

Спарта (Чехія) - Црвена Звезда (Сербія) 0:1

Аполлон (Кіпр) - Абердін (Шотландія) 2:0

Олександрія (Україна) - Астра (Румунія) 1:0

Відеотон (Угорщина) - Бордо (Франція) 1:0

Габала (Азербайджан) - Панатінаїкос (Греція) 1:2

Фола (Люксембург) - Естерсунд (Швеція) 1:2

Фенербахче (Туреччина) - Штурм (Австрія) 1:1

Люнгбю (Данія) - Краснодар (Росія) 1:3

Марітіму (Португалія) - Ботев (Болгарія) 2:0

ПАОК (Греція) - Олімпік (Україна) 2:0

Шкендербеу (Албанія) - Млада Болеслав (Чехія) 2:1 (пен. 4:2)

Лех (Польща) - Утрехт (Нідерланди) 2:2

Альтах (Австрія) - Гент (Бельгія) 3:1

Хайдук (Хорватія) - Брондбю (Данія) 2:0

Мідтьюлланд (Данія) - Арка (Польща) 2:1

Остенде (Бельгія) - Марсель (Франція) 0:0

Ружомберок (Словаччина) - Евертон (Англія) 0:1

Мілан (Італія) - Універсітатя (Румунія) 2:0

Атлетік (Іспанія) - Динамо Б (Румунія) 3:0

Осієк (Хорватія) - ПСВ (Нідерланди) 1:0

Паніоніос (Греція) - Маккабі Тель-Авів (Ізраїль) 0:1

Домжале (Словенія) - Фрайбург (Німеччина) 2:0

Брага (Португалія) - АІК (Швеція) 2:1 (д.ч.)

 

Перші матчі

27 липня 2017

ПСВ (Нідерланди) - Осієк (Хорватія) 0:1

Тракай (Литва) - Шкендія (Македонія) 2:1

Краснодар (Росія) - Люнгбю (Данія) 2:1

Штурм (Австрія) - Фенербахче (Туреччина) 1:2

Панатінаїкос (Греція) - Габала (Азербайджан) 1:0

Млада Болеслав (Чехія) - Шкендербеу (Албанія) 2:1

Аустрія (Австрія) - АЕЛ (Кіпр) 0:0

Динамо З (Хорватія) - Одд (Норвегія) 2:1

Динамо Б (Румунія) - Атлетік (Іспанія) 1:1

Олімпік (Україна) - ПАОК (Греція) 1:1

Арка (Польща) - Мідтьюлланд (Данія) 3:2

Естерсунд (Швеція) - Фола (Люксембург) 1:0

Бордо (Франція) - Відеотон (Угорщина) 2:1

Маккабі Тель-Авів (Ізраїль) - Паніоніос (Греція) 1:0

Утрехт (Нідерланди) - Лех (Польща) 0:0

Універсітатя (Румунія) - Мілан (Італія) 0:1

Брондбю (Данія) - Хайдук (Хорватія) 0:0

Гент (Бельгія) - Альтах (Австрія) 1:1

Астра (Румунія) - Олександрія (Україна) 0:0

Евертон (Англія) - Ружомберок (Словаччина) 1:0

Абердін (Шотландія) - Аполлон (Кіпр) 2:1

Црвена Звезда (Сербія) - Спарта (Чехія) 2:0

Ботев (Болгарія) - Марітіму (Португалія) 0:0

Бней-Єгуда (Ізраїль) - Зеніт (Росія) 0:2

Марсель (Франція) - Остенде (Бельгія) 4:2

Фрайбург (Німеччина) - Домжале (Словенія) 1:0

АЕК Ларнака (Кіпр) - Динамо М (Білорусь) 2:0

АІК (Швеція) - Брага (Португалія) 1:1

Судува (Литва) - Сьон (Швейцарія) 3:0

 

Другий відбірковий раунд

13 липня 2017: Другий відбірковий раунд, перші матчі

20 липня 2017: Другий відбірковий раунд, матчі-відповіді

Бейтар (Ізраїль) - Ботев (Болгарія) 1:1, 0:4
Железнічар (Боснія і Герцеговина) - АІК (Швеція) 0:0, 0:2
Хеугесунд (Норвегія) - Лех (Польща) 3:2, 0:2
Аполлон (Кіпр) - Заря (Молдова) 3:0, 2:1
Корк Сіті (Ірландія) - АЕК Ларнака (Кіпр) 0:1, 0:1
Брондбю (Данія) - ВПС (Фінляндія) 2:0, 1:2
Работнічкі (Македонія) - Динамо Мінськ (Білорусь) 1:1, 0:3
Кайрат (Казахстан) - Шкендербеу (Албанія) 1:1, 0:2
Норрчепінг (Швеція) - Тракай (Литва) 2:1, 1:2 (пен. 3:5)
Слован (Словаччина) - Люнгбю (Данія) 0:1, 1:2
Паніоніс (Греція) - Горіца (Словенія) 2:0, 3:2
Хайдук (Хорватія) - Левскі (Болгарія) 1:0, 2:1
Шемрок Роверс (Ірландія) - Млада Болеслав (Чехія) 2:3, 0:2
Астра (Румунія) - Зіря (Азербайджан) 3:1, 0:0
Нимме Калью (Естонія) - Відеотон (Угорщина) 0:3, 1:1
Маккабі Т-А (Ізраїль) - КР Рейк'явік (Ісландія) 3:1, 2:0
Альтах (Австрія) - Динамо Брест (Білорусь) 1:1, 3:0
Абердін (Шотландія) - Широкі Брег (Боснія) 1:1, 2:0
Валетта (Мальта) - Утрехт (Нідерланди) 0:0, 1:3
Остерсунд (Швеція) - Галатасарай (Туреччина) 2:0, 1:1
Ференцварош (Угорщина) - Мідтьюлланд (Данія) 2:4, 1:3
Ружомберок (Словаччина) - Бранн (Норвегія) 0:1, 2:0
Інтер (Азербайджан) - Фола (Люксембург) 1:0, 1:4
Штурм Грац (Австрія) - Младость Подгоріца (Чорногорія) 0:1, 3:0
Лієпая (Латвія) - Судува (Литва) 0:2, 1:0
Вадуц (Ліхтенштейн) - Оддс (Норвегія) 0:1, 0:1
Шкендія (Македонія) - ХІК (Фінляндія) 3:1, 1:1
Габала (Азербайджан) - Ягеллонія (Польща) 1:1, 2:0
Валур Рейк'явік (Ісландія) - Домжале (Словенія) 1:2, 2:3
Тренчін (Словаччина) - Бней Єгуда (Т-А, Ізраїль) 1:1, 0:2
Прогрес Недеркорн (Люксембург) - АЕЛ Лімассол (Кіпр) 0:1, 1:2
Іртиш (Казахстан) - Црвена Звезда (Сербія) 1:1, 0:2
Осієк (Хорватія) - Люцерн (Швейцарія) 2:0, 1:2

 

Перший відбірковий раунд

29 червня 2017: Перший відбірковий раунд, перші матчі

4-6 липня 2017: Перший відбірковий раунд, матчі-відповіді

Тирана (Албанія) - Маккабі (Т-А, Ізраїль) 0:3 (0:2)
Атлантас (Литва) - Кайрат (Казахстан) 1:2 (0:6)
Вашаш (Угорщина) - Бейтар (Ізраїль) 0:3 (3:4)
Ордабаси (Казахстан) - Широкі Брег (Боснія і Герцеговина) 0:0 (0:2)
Флоріана (Мальта) - Црвена Звезда (Сербія) 3:3 (0:3)
Фольгоре (Сан-Марино) - Валетта (Мальта) 0:1 (0:2)
Валур Рейк'явік (Ісландія) - Вентспілс (Латвія) 1:0 (0:0)
Баллімена Юнайтед (Північна Ірландія) - Одд (Норвегія) 0:2 (0:3)
Судува (Литва) - Шахтар (Білорусь) 2:1 (0:0)
Младость (Сербія) - Інтер (Азербайджан) 2:0 (3:0)
Альтах (Австрія) - Чіхура (Грузія) 1:1 (1:0)
Мілсамі (Македонія) - Фола (Люксембург) 1:1 (1:2)
Ботев (Болгарія) - Партизані (Албанія) 1:0 (3:1)
Осієк (Хорватія) - Санта-Колома (Андорра) 4:0 (2:0)
Сараєво (Боснія і Герцеговина) - Зоря (Молдова) 2:1, пен. - 5:6 (1:2)
Вадуц (Ліхтенштейн) - Бала Таун (Уельс) 3:0 (2:1)
Олімпія (Словенія) - ВПС (Фінляндія) 0:1 (0:1)
ХІК (Фінляндія) - Коннас-Кі (Уельс) 3:0 (0:1)
Сейняйокі (Фінляндія) - КР Рейк'явік (Ісландія) 0:2 (0:0)
Горіца (Словенія) - Ширак (Вірменія) 2:2 (2:0)
Діфферандж (Люксембург) - Зіря (Азербайджан) 1:2 (0:2)
Ружомберок (Словаччина) - Войводіна (Сербія) 2:0 (1:2)
Слован (Словаччина) - Пюнік (Вірменія) 5:0 (4:1)
Работнічкі (Македонія) - Тре Пенне (Сан-Марино) 6:0 (1:0)
Прогрес Недеркорн (Люксембург) - Рейджерс (Шотландія) 2:0 (0:1)
Флора (Естонія) - Домжале (Словенія) 2:3 (0:2)
Лієпая (Латвія) - Крузейдерс (Північна Ірландія) 2:0 (1:3)
Торсхавн (Фарерські острови) - Нимме Калью (Естонія) 1:2 (1:2)
Корк Сіті (Ірландія) - Левадія (Естонія) 4:1 (2:0)
Дачія (Молдова) - Шкендія (Македонія) 0:4 (0:3)
Сутьєска (Чорногорія) - Левскі (Болгарія) 0:0 (1:3)
Дунав (Болгарія) - Іртиш (Казахстан) 0:2 (0:1)
Ягеллонія (Польща) - Динамо Батумі (Грузія) 4:0 (1:0)
Зета (Чорногорія) - Железнічар (Боснія і Герцеговина) 2:2 (0:1)
Лінкольн (Гібралтар) - АЕК Ларнака (Кіпр) 1:1 (0:5)
Деррі Сіті (Ірландія) - Мідтьюлланд (Данія) 1:4 (1:6)
Рунавуйк (Фарерські острови) - Динамо Мінськ (Білорусь) 0:2 (1:2)
Єлгава (Латвія) - Ференцварош (Угорщина) 0:1 (0:2)
Бангор Сіті (Уельс) - Люнгбю (Данія) - 0:3 (0:1)
Торпедо (Грузія) - Тренчін (Словаччина) 0:3 (1:5)
Пелістер (Македонія) - Лех (Польща) 0:3 (0:4)
Гандзасар (Вірменія) - Младость (Чорногорія) 0:3 (0:1)
Бальзан (Мальта) - Відеотон (Угорщина) - 3:3 (0:2)
АЕЛ Лімассол (Кіпр) - Сент-Джозеф (Гібралтар) 6:0 (4:0)
Сан-Хулія (Андорра) - Шкендербеу (Албанія) 0:5 (0:1)
Колрейн (Північна Ірландія) - Хеугессун (Норвегія) 0:0 (0:7)
Шемрок Роверс (Ірландія) - Стьярнан (Ісландія) 1:0 (1:0)
Пріштина (Косово) - Норрчепінг (Швеція) 0:1 (0:5)
АІК (Швеція) - Клаксвік (Фрарерскіе острова) 5:0 (0:0)


 

1/16 фіналу

11 грудня 2017: Жеребкування 1/16 фіналу

15 лютого 2018: 1/16 фіналу, перші матчі

22 лютого 2018: 1/16 фіналу, матчі-відповіді

1/8 фіналу

23 лютого 2018: Жеребкування 1/8 фіналу

8 березня 2018: 1/8 фіналу, перші матчі

15 березня 2018: 1/8 фіналу, матчі-відповіді

1/4 фіналу

16 березня 2018: Жеребкування 1/4 фіналу

5 квітня 2018: 1/4 фіналу, перші матчі

12 квітня 2018: 1/4 фіналу, матчі-відповіді

1/2 фіналу

13 квітня 2018: Жеребкування 1/2 і фіналу

26 квітня 2018: 1/2 фіналу, перші матчі

3 травня 2018: 1/2 фіналу, матчі-відповіді

Фінал

16 травня 2018: Фінал (Ліон, Стад-де-Ліон)

Автор матеріалу: 
Ігор Міщук
Теги: 
Ліга Європи, календар, розклад, результати