Форвард Динамо розповів, що творилося в роздягальні після перемоги над Партизаном

0

Жуніор Мораес став героєм сербського матчу

Нападаючий київського Динамо Жуніор Мораес, який став головним героєм переможного поєдинку з Партизаном (3:2), підвів підсумки вдалого для Динамо виїзду в Сербію.

"У нас був дуже сильний суперник. Нам було важко грати, особливо в першому таймі, коли результат складався не на нашу користь. Але ми продовжували залишатися сконцентрованими, вірити в перемогу, і, в підсумку, домоглися її. У моменті з пенальті вирішив взяти на себе відповідальність і пробив. Іноді ми промахуємося, іноді забиваємо, в цей раз все склалося благополучно - для цього ми ретельно тренуємося - щоб створювати гольові моменти.

Після матчу в роздягальні панувала дуже гарна атмосфера, адже ми домоглися неймовірно важливої ​​перемоги і продовжуємо перебувати на першому місці в групі, і це нас надихає, саме з цього місця ми повинні вийти в наступний етап", - цитує бразильця офіційний сайт Біло-синіх.

Нагадаємо, інформаційний портал Знай.Спорт повідомляв, що капітан Динамо вибачився за гру команди в першому таймі.