Футбол

Капітан Динамо поділився емоціями після матчу з Янг Бойз

0

Андрій Ярмоленко поспілкувався с журналістами після поразки від Янг Бойз

Капітан київського Динамо Андрій Ярмоленко прокоментував гру в програшному матчі зі швейцарським Янг Бойз (0:2):

"Причина в тому, що зіграли дуже слабко. Не знаю, як з такою грою ми могли проходити далі. Тільки якби були фартові, як не знаю хто. Це кошмар. Янг Бойз заслужено пройшли, з чим я їх і вітаю.

І в Києві пропустили на останній хвилині, тут, тому потрібно грати до кінця, до фінального свистка. У них було стільки моментів, що могли забивати і чотири, і п'ять.

Наші моменти залишилися в Києві. Єдиний момент був у мене і таке потрібно забивати ... Зараз така порожнеча на душі, просто не розумію, як ми з такою грою могли пройти далі.

Коваль стільки раз виручив, язик не повертається його звинувачувати. Всі футболісти помиляються. Я не забив, Максим не виручив, хтось не зіграв з гравцем - ланцюг помилок і всі сьогодні помилялися.

Хочу після гри сьогодні подивитися роздруківку з ТТД і браком, не знаю, напевно, стільки мало дій у мене не було ніколи.

У футболі так завжди. Є результат - ти на коні, немає результату - ти під конем. Мені соромно за той результат, за те, що Динамо не буде грати в Лізі чемпіонів, і тільки вибачитися можна перед уболівальниками.

Вже пройшли 90-і роки, коли заходили і билися в роздягальні. Зараз потрібно сісти і проаналізувати, чому у нас не було моментів і чому дали суперникам створити стільки можливостей", - сказав Ярмоленко в ефірі Профутбол.

Раніше портал Знай.Спорт повідомляв, що головний тренер Динамо прокоментував поразку своєї команди.

 

Автор матеріалу: 
Олексій Мацкевич
Теги: 
Ярмоленко, Динамо, Янг Бойз