Ліга Європи: Евертон поступився Аталанті, Мілан розгромив Аустрію

0

Знай.Спорт представляє результати матчів групового етапу Ліги Європи

У четвер, 14 вересня, стартував груповий етап Ліги Європи.

У групі А фаворит Вільярреал здобув впевнену перемогу над Астаною (3:1), Славія мінімально здолала Маккабі Тель-Авів. Єдиний гол в матчі забив Нецид на 12 хвилині.

У групі B Динамо здобуло вольову перемогу над Шкендербеу (3:1). Конкурент київського клубу Янг Бойз несподівано втратив очки в матчі з Партизаном (1:1).

У групі С Гоффенгайм випустив перемогу над Брагою (1:2), а Лудогорець і Істанбул голів не забили.

Фаворит групи D Мілан розгромив Аустрію, забивши п'ять голів. Хет-триком в матчі відзначився Сілва.

У групі E Евертон несподівано поступився Аталанті з рахунком 3:0, а Апполон відібрав очки у іншого фаворита - Ліона, зігравши внічию (1:1).

У групі F всі чотири команди так і не змогли забити голів.

У групі G Хапоель шокував Лугано, забивши на другій хвилині матчу. Варто відзначити, що Цедек в одному матчі примудрився забити і пенальті, і автогол. Фаворит групи Стяуа впевнено обіграв Вікторію Плезень, забивши три голи.

У групі H Црвена Звезда не змогла втримати перемогу над БАТЕ, матч закінчився внічию. Лондонський Арсенал, програвши мінімально перший тайм Кельну, у другій половині зустрічі забив супернику три м’ячі.

У групі I Марсель мінімально здолав Коньяспор, а Віторія Гімарайнш і Зальцбург зіграли внічию.

У групі J Зоря стартувала в Лізі Європи з поразки від Естерсунда. Ще два представники квартету, Герта й Атлетік, завершили очний матч нульовою нічиєю.

Ніцца в групі К на виїзді розгромила Зюльте-Варегем, а Лаціо вирвав перемогу у Вітесса.

У групі L Зеніт розгромив Вардар, а Реал Сосьєдад забив чотири сухих голи Русенборгу.