Ліга Європи: Олександрія здобула суперважливу виїзну нічию

0

Олександрія розписала мирову з білоруським БАТЕ

Українська Олександрія стартувала у кваліфікації Ліги Європи виїзним матчем проти білоруського БАТЕ. Букмекери віддавали перевагу у першому поєдинку білорусам, які і відкрили рахунок вже на 8-й хвилині. Мірко Іванич отримав пас від Михайла Гордейчука та не залишив жодних шансів Юрію Паньківу – 1:0.

Підопічні Володимира Шарана відігрались за 10 хвилин. Андрій Цуріков знайшов Євгена Банаду, який вколотив м’яч у сітку.

Команди обмінялись декількома небезпечними моментами, проте забити переможний м’яч так і не вдалося.

Таким чином, нічия – 1:1. Путівку за вихід до групового етапу Ліги Європи розіграють вже в Україні.

БАТЕ – Олександрія 1:1

Голи: 1:0 - 8 Іванич, 1:1 - 19 Банада.

БАТЕ: Щербицький, Володько, Мілуновіч, Булят, Стасевич, Бага, Володько (Сігневіч, 59), Драгун, Іванич, Гордійчук (Кендиш, 77), Родіонов (Туомінен, 83).

Олександрія: Паньків, Басов, Гітченко, Бацула, Цуріков, Банада, Запорожан (Каленчук, 63), Полярус (Старенький, 77), Грицук (Пономар, 69), Чеботаєв, Сітало.

Раніше портал Знай.Спорт повідомляв, що тренер Олександрії має секретну зброю проти БАТЕ.