Ліга Європи: Мілан розгромив Шкендію, Фенербахче несподівано поступився

0

Знай.Спорт пропонує до вашої уваги результати перших матчів плей-офф кваліфікації Ліги Європи

У середу та четвер, 16-17 серпня, відбулися перші матчі кваліфікаційного раунду плей-офф Ліги Європи.

У програмі матчі четверга не обійшлося без сенсацій. Македонський клуб Вардар, обігравши Фенербахче. На початку матчу Барсегян відкрив рахунок на 20-й хвилині, а на 90-й гравець турецького клубу Топал відзначився автоголом.

Вардар (Македонія) - Фенербахче (Туреччина) 2:0

Голи: Барсегян, 20, Топал, 90, автогол

Вардар: Гачевскі, Амбарцумян, Барсегян, Грнчаров, Новак, Кояшевіч, Спировски, Демір, Блажівська, Алвес, Ніколов.

Фенербахче: Камені, Шкртел, Озбайракли, Калдирим, Топал, Вальбуена, Дірар, Соуза, Туфан, потук, Кесе.

Мілан здобув розгромну перемогу над суперником з Македонії - Шкендією. Нападник Андре Сілва і хавбек Ріккардо Монтоліво відзначилися дублем за свою команду. Загалом россонері забили шість сухих голів.

Мілан (Італія) - Шкендія (Македонія) 6:0

Голи: Сілва, 13, Монтоліво, 25, Сілва, 28, Боріні, 67, Антонеллі, 68, Монтоліво, 85

Мілан: Доннарумма, Бонуччі, Сапата, Конті, Антонеллі, Хакан Чалханоглу, Кессіе, Боріні, Монтоліво, Сусо, Андре Сілва.

Шкендія: Захов, Бейтулаі, Кукулі, Челіковіч, Хасані, Тодоровськи, Алімі, Тотров, Абдурахим, Ібраїмі, Радеску.

Впевнену перемогу на домашній арені здобув англійський клуб Евертон над Хайдуком. Рахунок в матчі відкрив Кін на 30-й хвилині, а на 44-й Гуйє подвоїв перевагу в поєдинку. У другому таймі командам не вдалося забити.

Евертон (Англія) - Хайдук (Хорватія) 2:0

Голи: Кін, 30, Гуйє, 44

Евертон: Пікфорд, Кін, Бейнс, Мартіна, Вільямс, Классен, Шнайдерлін, Гуйє, Міральяс, Руні, Лукман.

Хайдук Спліт: Стіпіца, Карбоньері, Ніжіч, Мемола, Генцоглу, Кожул, Юрановіч, Влашич, Йосип Радошевіч, Баррі, Охандза.

Варто відзначити матч між Панатінаїкосом і Атлетіком. Іспанський клуб зробив неймовірний камбек у поєдинку, поступаючись з рахунком 0:2. На 68-й хвилині Адуріцу вдалося скоротити відставання в матчі, а де Маркос зрівняв рахунок на 71-й хвилині. Ще через три хвилини суддя призначив пенальті у ворота грецького клубу.

Панатінаїкос (Греція) - Атлетик (Іспанія) 2:3

Голи: Лод, 29, Кабесас, 55, Адуріц, 68, де Маркос, 71, Адуріц, 74, з пенальті.

Панатінаїкос: Влаходімос, Родріго Моледо, Кутрубіс, Рейш, Молінс, Кабесас, Лод, Курбеліс, Альтман, Зека, Хульт.

Атлетик: Яго Еррерін, Лапорт, Ечейта, Баленсіага, Іньїго Лекуе, Рауль Гарсія, Мікель Весга, Муніаін, Беньят, Де Маркос, Адуріц.

ПАОК (Греція) - Естерсунд (Швеція) 3:1

Голы: Нурі, 21, з пенальті, де Матос, 38, Прійовіч, 77, Прійовіч, 88, з пенальті

Марітіму (Португалія) - Динамо Київ (Україна) 0:0

Раніше портал Знай.Спорт публікував повний розклад і результати матчів Ліги Європи сезону-2017/2018.