Манчестер Юнайтед розібрав Аякс у фіналі Ліги Європи

0

Екс-хавбек Шахтаря приніс перемогу Манчестер Юнайтед у Лізі Європи

Манчестер Юнайтед без особливих проблем обіграв у фіналі Ліги Європи, нідерландський Аякс (2:0).

Англійці володіли перевагою на перших хвилинах, але не зуміли забити швидкий м'яч. Правда, довго сумувати не довелось - вже на 18-й хвилині зустрічі голом відзначився француз Поль Погба. Дальній постріл центрального півзахисника виявився незручним для воротаря, який не зумів вчасно відреагувати на рикошет від захисника і дістати м'яч - 1:0.

Після реалізованого моменту манкуніанці відкотилися на свою половину поля і дограли тайм акуратно і уважно.

Друга половина зустрічі почалася з гола екс-хавбека Шахтаря Генріха Мхітаряна, який подвоїв рахунок на 48-й хвилині - 2:0. Вірменин забив шикарним ударом через себе в стилі Златана Ібрагімовича.

Манчестер Юнайтед знову закрився на своїй половині поля і не дав можливості Аяксу якось вплинути на подальший результат зустрічі. Англійці були явно сильніше і більше заслуговували на престижний трофей.

Аякс – Манчестер Юнайтед 0:2

Голи: 0:1 – 18 Погба, 0:2 – 48 Мхітарян.

Аякс – Онана, Санчес, Рідевалд (де Йонг, 82), Велтман, Зієш, де Лігт, Шене (ван де Бек, 70), Классен, Юнес, Траоре, Дольбєрг (Нерес, 62).

Манчестер Юнайтед – Ромеро, Валенсія, Смоллінг, Дарміан, Блінд, Погба, Еррера, Мата (Руні, 90), Феллайні, Мхітарян (Лінгард, 74), Решфорд (Марсьяль, 84).

Попередження: Мхітарян (31), Феллайні (52), Велтман (58), Юнес (64), Мата (78), Рідевалд (78).

Як повідомляв Знай.Спорт, фанати шведського клубу напали на вболівальників Аякса перед фіналом Ліги Європи.