На нормального гравця не вистачить: стало відомо, скільки отримав Атлетіко за розгром Марселя

0

Сміхотворні призові у порівнянні з Лігою чемпіонів

Мадридський Атлетіко переміг Марсель у фіналі Ліги Європи, за що отримав 6,5 млн євро призових. Провансальці за поразку заробили 3,5 млн євро.

За інформацією As, сумарний дохід "індіанців" від виступу у ЛЄ склав 10,3 млн євро. У півфіналі Атлетіко заробив 1,6 млн євро, а у чвертьфіналі - 1 млн. Дається в знаки різниця у класі Ліги Європи та Ліги чемпіонів. У головному турнірі Старого світу іспанці лише восени заробили 16 млн євро, посівши у групі третє місце.

Переможець Ліги чемпіонів отримає 15,5 млн євро, фіналіст - 11 млн. Таким чином, максимум клуб може заробити 57,2 млн (без урахування виплат за виступ в раунді плей-офф і частки в ринковому пулі).

Рекордом ж Атлетіко залишаються 69 млн євро, який клуб заробив в Європі в сезоні-2015/16, коли дійшов до фіналу Ліги чемпіонів.

Матч Атлетіко - Марсель

Мадридський Атлетіко обіграв Марсель з рахунком 3:0 у фіналі Ліги Європи та здобув третій єврокубок за останні вісім років.

Французи активно розпочали поєдинок та навіть могли відкривати рахунок, але все обламав Антуанн Грізманн. Форвард "індіанців" скористався помилкою у захисті провансальців та реалізував вихід сам на сам.

На 32-й хвилині матчу головна зірка Марселя Дімітрі Пайєт зрозумів, що не зможе продовжувати гру та залишив поле зі сльозами на очах. Його на прощання поцілував Грізманн, за що йому величезний респект.

На початку другого тайму Грізманн оформив дубль та зробив шанси Марселя на успіх зовсім примарними. Добив провансальців Габі на 89-й хвилині. Фінальний рахунок 3:0. Атлетіко здобув третій трофей Ліги Європи в історії.

Для мадридців цей єврокубковий фінал став вже п'ятим за останні дев'ять років. У 2010 та 2012 роках "індіанці" перемогли у Лізі Європи, здолавши у фіналах англійський Фулгем та Атлетик Більбао. У 2014 та 2016 роках Атлетіко грав у фіналах Ліги чемпіонів і обидва рази поступився Реалу.

Марсель є єдиним французьким клубом, який вигравав Лігу чемпіонів. У 1993 році Олімпік обіграв у фіналі Мілан з рахунком 1:0. У 2004 році французи зустрілись у фіналі Кубку УЄФА з Валенсією, але програли з рахунком 2:0.

Дивіться: огляд матчу Марсель - Атлетіко

Як повідомляв портал Знай.Спорт, букмекери назвали фаворита фіналу Ліги чемпіонів у Києві, в якому гратимуть Реал та Ліверпуль.