Футбол

Олександрія - БАТЕ: Анонс матчу-відповіді Ліги Європи

0

Не зіграє з Олександрією грузинський півзахисник Валеріане Гвілія

У четвер, 24 серпня, в рамках плей-оф Ліги Європи відбудеться матч між Олександрією та БАТЕ.

Після нічиєї в першому матчі з олександрійцями (1:1) команда з Борисова в рідних стінах поступилася скромному клубу Крумкачи (2:3), який нині має проблеми з фінансуванням. За БАТЕ забивали: на 48-й хвилині Гордійдук після пасу Полякова і на 56-й хвилині Сігневич після пасу Ріоса.

Білоруський клуб відправився в Україну за день до матчу. Тренер БАТЕ Олександр Єрмакович розраховує на таких виконавців: воротарі - Сергій Веремко, Антон Чичкан, Денис Щербицький; захисники - Юріца Булят, Максим Володько, Віталій Гайдучик, Неманья Мілуновіч, Денис Поляков, Олексій Ріос, Євген Яблонський; півзахисники - Дмитро Бага, Євген Березкін, Олександр Володько, Станіслав Драгун, Мірко Іваніч, Ігор Стасевич; нападники - Михайло Гордійчук, Віталій Родіонов, Микола Сігневич, Яссе Туомінен.

Не зіграє з Олександрією грузинський півзахисник Валеріане Гвілія, добре відомий українським симпатикам футболу за виступами в запорізькому Металурзі. Футболіст пропускає повторний матч через дискваліфікацію.

Також серед кадрових втрат білорусів хавбек Юрій Кендиш.

В української команди, яка після виїзду в Білорусь в гостях з Карпатами також досягла нічийного результату (0:0), під питанням участь півзахисника Артема Поляруса, в якого виникли проблеми зі здоров'ям. Наскільки відомо, футболіст підхопив ангіну, а це не лікується в короткі строки.

Крім Поляруса, у матчі проти БАТЕ Володимир Шаран може недорахуватися ще трьох футболістів: це захисники Сергій Басов і Антон Шендрик, а також півзахисник Артем Щедрий.

Орієнтовні склади

Олександрія: Паньків, Чеботаєв, Бондаренко, Каленчук, Пашаєв, Чорній, Банада, Грицук, Старенький, Куліш, Пономар.

БАТЕ: Шербицький, Яблонський, Гайдучік, Березкін, Сігнєвіч, Ріос, Туомінен, Поляков, Іваніч, Володько, Гордійчук.

Прогноз - 1:0

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, визначились арбітри, які працюватимуть на матчі Ліги Європи Олександрія - БАТЕ.

Автор матеріалу: 
Сергій Талимончик
Теги: 
Ліга Європи, БАТЕ, Олександрія