Олександрія поступилась вдома БАТЕ та залишила Лігу Європи

0

Олександрія не змогла пробитись до групової стадії Ліги Європи

Олександрія вдома  при вщент заповненому стадіоні Ніка, що вміщає сім тисяч глядачів приймала білоруський БАТЕ в рамках кваліфікації Ліги Європи. Додамо, що перший поєдинок у Білорусі завершився результативною нічиєю – 1:1.

Команди розпочали матч зі своєрідної розвідки. Керманичі колективів немов вибудовували фігури на шахівниці.

На 34-й хвилині Артем Сітало у боротьбі з захисником БАТЕ рухнув на газон, а арбітр матчу вказав на одинадцятиметрову позначку. Футбольний вирок вдало виконав Василь Грицук.

Після голу український колектив окрилений успіхом заробив два кутових удари та штрафний біля воріт гостей, проте перетворити стандартні положення у забиті м’ячі не вдалося.

По перерві БАТЕ додав у активності, гострота почала виникати біля воріт Юрія Паньківа.

На 70-й хвилині Мірко Іванич точним ударом зрівняв рахунок, а вже за чотири хвилини вивів білоруську команду вперед не менш точним ударом головою – 1:2.

Попри заміни головного тренера Олександрії Володимира Шарана, забити такий потрібний м’яч не вдалося.

В підсумку Олександрія поступилася БАТЕ у рідних стінах та не змогла потрапити до групового етапу Ліги Європи.

Олександрія - БАТЕ 1:2 (перший матч - 1:1)

Голи: Грицук, 34 (з пенальті) - Іванич, 70, 74

Олександрія: Паньків - Чеботаєв, Гітченко (Пономар, 64), Бондаренко, Бацула - Старенький (Чорний, 77), Каленчук, Банада - Грицук, Сітало (Куліш, 86), Цуріков.

БАТЕ: Щербицький - Ріос (М. Володько, 78), Булят, Мілуновіч, Поляков - А. Володько (Сігневіч, 65), Драгун, Іванич - Гордійчук, Родіонов (Яблонський, 89), Стасевич.

Раніше портал Знай.Спорт повідомляв, що букмекери віддають перевагу Олександрії у грі з БАТЕ.