Партизан - Динамо 2:3 Відео голів та огляд матчу

0

Знай.Спорт представляє короткий огляд поєдинку Ліги Європи

У четвер, 28 вересня, в рамках 2-го туру групового раунду Ліги Європи київське Динамо на виїзді здобуло вольову перемогу в матчі з Партизаном (3:2).

Незважаючи на те, що гості пропустили в свої ворота до перерви цілих два м'ячі, у другому тайму команда Олександра Хацкевича зробила неймовірний камбек, відправивши у ворота суперника три голи. За Динамо в цьому матчі дублем відзначився Жуніор Мораєс і ще один гол на рахунку Віталія Буяльського.

Партизан - Динамо 2:3
Голи: Ожеговіч, 34, Тавамба, 42 - Мораєс, 55 (пенальті), 84, Буяльський, 68

Партизан: Стойкович - Вулічевіч, Остоїч, Мілетіч I, Мілетіч II - Радін, Янковіч (Йовановіч), Евертон Більер, Сума (Пантіч, 75) - Ожеговіч, Тавамба

Динамо: Коваль - Кендзьора, Кадар, Віда, Піваріч - Сидорчук, Буяльський (Морозюк, 90+1) - Циганков (Мораєс, 46), Гармаш, Гонсалес - Кравець (Бесєдін, 46)

Попередження: Янковіч, Евертон, Тавамба - Кравець, Сидорчук.

До вашої уваги короткий огляд матчу, в якому Динамо знову почало грати лише в другому таймі:

Нагадаємо, інформаційний портал Знай.Спорт повідомляв, як відреагували соцмережі на перемогу Динамо в Сербії.