Футбол

Тренер Динамо прокоментував кадрові питання після перемоги над Янг Бойз

0

Олександр Хацкевич поділився емоціями після перемоги над Янг Бойз

Головний тренер київського Динамо Олександр Хацкевич поспілкувався з журналістами після мінімальної перемоги над швейцарським Янг Бойз (0:1):

Чому Бущан? Передусім треба привітати Георгія з дебютом у єврокубках, з тим, що він зіграв "на нуль". Рішення ми приймаємо усім тренерським штабом. Це журналісти наводили статистику із загальною кількістю ударів по воротах і кількістю сейвів та пропущених голів Максима. Але всі пам’ятають тільки ті епізоди, коли він не рятує команду, а коли він рятує усі швидко забувають. Ми більше дивимося з позитивної точки зору. Ковалю дали відпочити. Так, можливо, ми ризикували, але головне, що Бущан відіграв на нуль, йому допоміг у цьому наш захист. Так, були помилки, але вони трапляються у кожного. Було помітно хвилювання, але були і моменти, коли він зіграв відмінно, виручив.

Гонсалес на правому фланзі? Ми аналізували гру Дерліса та дійшли висновку, що ефективність його гри на правому фланзі в атаці вище, ніж на лівому. Тут він і загострює, і бере гру на себе, зміщується на фланг, обводить один в один. Коли він грає на лівому фланзі, він частіше зміщується у центр, і там вже такого гострого продовження немає. Кубковий матч в Олександрії довів, що це його рідна позиція.

Що стосується Кендзьори, він отримав в одному з епізодів удар в голову, можливо навіть струс, і почав відверто плисти. Ми хотіли замінити його ще раніше, але він сказав, що може грати. Це було його рішення, але він вже навіть не розумів, де знаходиться на полі.

Повернення Циганкова? Давайте спершу дочекаємося його повернення, невідомо коли воно станеться. Футболіст пропустив місяць, він лише починає працювати за індивідуальною програмою. Дай бог, аби він швидше повернувся, для нас це буде посилення на фланзі атаки. А як вже використовувати Циганкова та Гонсалеса, ми будемо вирішувати тоді, коли Віктор повністю відновиться.

Стандарти Янг Бойз? Під час передматчевої прес-конференції вчора я теж говорив, що ця команда грає у силовий футбол і добре використовує стандартні положення. В основному всі гострі моменти були саме після стандартних положень. Десь ми програвали боротьбу, десь нам пощастило. Особливо у першому таймі. Якщо порівняти антропометричні дані гравців обох команд, то суперники міцніші, тому вони нас продавлювали. Але без удачі обійтися теж не можна. 

Ворскла ? Зараз команду можна відновлювати тільки у горизонтальному положенні. Тільки відпочинок. Синтетичне поле має свій вплив, і вже зараз багато звернень від гравців до наших лікарів. Специфіка гри на синтетичному полі здоров’я не додає. Тому тільки повне відновлення, адже в нас не надто великий кадровий ресурс.

Чому віддали ініціативу? Установка була трохи іншою, але в першому таймі вона виконувалася лише у перші 10-12 хвилин. Потім ми дуже низько сіли на свою половину. Чому – ми обговоримо це з командою. Але все одно ми, звісно, хотіли наситити центральну зону, оскільки у суперників є достатньо креативні футболісти з хорошим першим загострюючим пасом. Коли ми забили гол, звісно, грали вже по рахунку. Але все ж ми не планували так низько зустрічати суперника.

О котрія я лягаю спати? Якщо чесно, сон був хороший, ліг спати вчасно. Навіть ледве додивився матч Тоттенгем - Реал. Я важко пристосовуюсь на зміну часу, переведення годинників.

360 тисяч євро за перемогу? Ви рахуєте гроші, а ми передусім рахуємо турнірні очки, а також очки, здобуті для рейтингу України. Так, у нас є преміальні за перемоги. У матчах що залишилися, ми теж будемо грати на перемогу.

Раніше портал Знай.Спорт публікував реакцію соцмереж на перемогу Динамо над Янг Бойз.

По матеріалам офіційного сайту Динамо

 

Автор матеріалу: 
Олексій Мацкевич
Теги: 
Динамо, Янг Бойз, Ліга Європи, Хацкевич