Футбол

Тренер Динамо розповів, чи будуть економити сили гравці в Лізі Європи

0

Олександр Хацкевич хоче, щоб його команда вийшла з групи з першого місця

У середу, 18 жовтня, відбулася передматчева прес-конференція напередодні поєдинку 3-го туру групового раунду Ліги Європи Динамо - Янг Бойз.

Головний тренер київського Динамо Олександр Хацкевич заявив, що не стане жертвувати грою Ліги Європи перед матчем з Шахтарем в чемпіонаті.

"Ні. У нас є завдання в кожному турнірі. Завтра треба вийти на поле і залишити всі сили заради досягнення максимального результату. А вже напередодні матчу з Шахтарем будемо приймати рішення, виходячи зі стану футболістів на той момент. Так що ні про яку економію сил в завтрашньому поєдинку не буде навіть думки.

У чемпіонаті України нам останнім часом дійсно не вдаються матчі як в плані результатів так і в плані гри, яку показували на старті сезону. Але завтра нас чекає поєдинок зовсім іншого турніру. Перед нами стоїть завдання вийти з першого місця групи. Є деякі проблеми і сумніви по деяких позиціях. Але, думаю, завтра ми приймемо оптимальне рішення, яке дозволить нам досягти необхідного результату", - сказав Хацкевич.

Нагадаємо, що матч Динамо - Янг Бойз відбудеться в четвер, 19 жовтня, на НСК Олімпійський в Києві. Початок - о 22:05.

Раніше інформаційний портал Знай.Спорт анонсував поєдинок Динамо - Янг Бойз.

Автор матеріалу: 
Олександр Волос
Теги: 
Олександр Хацкевич, Динамо, Янг Бойз, Ліга Європи