Футбол

Тренер Динамо розповів, за рахунок чого планує обіграти Янг Бойз

0

Олександр Хацкевич налаштований на перемогу

Головний тренер київського Динамо Олександр Хацкевич поспілкувався з журналістами напередодні матчу групового етапу Ліги Європи проти швейцарського Янг Бойз:

"Як змінився Янг Бойз? Швейцарська команда стала грати у більш комбінаційний футбол. Немає великої кількості вертикальних передач. Під час нашої першої зустрічі Янг Бойз схилявся до швидкого переходу з оборони до атаки, великої кількості вертикальних передач, зараз їх гра стала більш комбінаційною, більш різноманітною. Також суперник активно використовує силовий футбол. І коли ми зустрічалися, вони робили ставку на силовий футбол при стандартних положеннях. Так само вони грають і у чемпіонаті Швейцарії. 

Мбокані? Через пошкодження привідного м’яза він пропустить ще три-чотири дні. Звісно, Мбокані додав би нам міці, яка буде потрібна попереду, тому що в обороні у швейцарців достатньо фактурні гравці, якщо не враховувати капітана команди. У цьому плані, звичайно, Мбокані додав би нам сили в атаці. А так, не маючи більше такого міцного форварда, нам доведеться інакше чином будувати нашу гру в атаці.

Настрій гравців? Настрій нормальний, робочий, у нас немає часу сумувати. Так, у нас затяглася серія без перемог, було багато нічиїх. Але це буває з кожною командою, яскравий приклад – мадридське Атлетіко, яке зараз теж має невдалу серію. Все відносно, кожна гра – це нова історія. Звісно, ми прагнемо завтра перемогти та вирішити задачу виходу з групи.

Що робити аби не повторити тієї гри, яка була у кваліфікації? Треба грати у футбол. А не позбавлятися м’яча. Ми розібрали той матч, пояснили команді, які були недоліки в нашій грі. Тоді ми боялися грати у свій футбол. Завтра треба виходити на поле та демонструвати свою гру, адже ми лідируємо в групі. Нашої мінімальною задачею є вихід з групи, але між собою ми вирішили в команді, що маємо виходити з першого місця.

Штучне поле? Ми вже маємо досвід гри на цьому полі, хоч він був негативним. Незвично грати на штучному полі. Хоча на минулій прес-конференції я казав, що поле однакове для обох суперників, але насправді воно дуже специфічне. Ми це відчули на собі. Але головне – не боятися грати у свій футбол", - цитує білоруського спеціаліста офіційний сайт Динамо.

Нагадаємо, що матч між Янг Бойз та Динамо відбудеться у четвер, 2-го листопада. Початок зустрічі – о 20:00.

Раніше портал Знай.Спорт повідомляв, де дивитися матч Янг Бойз - Динамо. 

Автор матеріалу: 
Олексій Мацкевич
Теги: 
Ліга Європи, Динамо, Янг Бойз, Хацкевич