Тренер Лаціо розсмішив київську публіку епічним падінням: відео

0

Сімоне Індзагі послизнувся на "Олімпійському"

Головний тренер Лаціо Сімоне Індзагі неодноразово падав під час матчу-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи проти Динамо.

Ведуча каналу "Футбол" Алла Бублій зняла на відео епічне падіння головного тренера римлян під час одного з епізодів.

Це було не єдине падіння італійського наставника – Індзагі також кумедно впав, святкуючи другий гол римлян.

Нагадаємо, 15 березня в рамках матчу-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи Динамо в Києві на "Олімпійському" грало з Лаціо. Перша зустріч у Римі завершилася з рахунком 2:2, тому ситуація підштовхувала італійців атакувати і забивати.

Перший м'яч був забитий на 23-й хвилині бразильцем Лукасом Лейвою після розіграшу кутового. Другий гол "бьянкочелесті" забили на 83-й хвилині і знову після корнера - на цей раз результативними діями відзначився голандець Стефан Де Врей.

Варто зазначити, що протягом всього матчу лаціале домінували на полі і мали масу небезпечних моментів, в яких "динамівців" виручав воротар Денис Бойко. В свій актив українська команда може занести три удари здалеку від Віктора Циганкова, відмінний удар після соло-проходу у виконанні Дерліза Гонсалеса і напівмомент Дьомерси Мбокані, який не зумів як слід обробити м'яч у штрафній площі Томаса Стракоши.

Як підусмок, Лаціо Сімоне Індзагі, перемігши з загальним рахунком 4:2 Динамо Олександра Хацкевича пройшло у чвертьфінал Ліги Європи.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, визначились усі пари чвертьфіналів Ліги чемпіонів.