Тренер Олександрії поділився емоціями після перемоги над Астрою

0

Володимир Шаран прокоментував перемогу своїх підопічних в матчі проти румунської Астри

Олександрія мінімально обіграла румунську Астру в третьому кваліфікаційному раунді Ліги Європи (1:0). Керманич української команди Володимир Шаран поділився емоціями після поєдинку:

"Перемога - історична. Олександрія довго чекала таку перемогу. Для нашого міста - це дуже важлива і велика перемога.

Я вважаю, що ті моменти, які були біля воріт Астри, ми повинні були реалізовувати, тоді було б спокійніше. У першому таймі Астра практично не завдавала ударів по наших воротах.

Повністю тренер не може бути задоволений виконанням поставленого плану на гру. Іноді хлопці давали слабину і тоді у наших воріт виникали шанси.

Сильніший перший тайм думаю, був через те, що в другому хлопцям стало важче психологічно, вони дуже хотіли втримати рахунок.

Вдячний Гітченко, він вчора дуже погано себе почував, але сьогодні зумів вийти на поле, і зіграв дуже добре. Коли він отримав пошкодження, думав, що доведеться опускати нижче Банаду, адже у нас не залишилося центральних захисників.

Чи хочу я сильного суперника або прохідного в наступному раунді? Я хочу відпочити після сьогоднішнього матчу. Дуже втомився психологічно. Всі втомилися", - сказав Шаран в ефірі телеканалів Футбол 1/2.

Раніше портал Знай.Спорт повідомляв, що Володимир Шаран заявив, що команда зробить все заради перемоги.