Тренер Янг Бойз прокоментував поразку від Динамо

0

Адольф Хюттер розчарований грою своєї команди

Головний тренер швейцарського Янг ​​Бойз підбив підсумки матчу групового раунду Ліги Європи, в якому його команда вдома програла київському Динамо (0:1).

"Я хотів би привітати Динамо з перемогою. Що мене, звичайно, розчарувало - це наша гра. Перші 20-25 хвилин першого тайму дуже сподобалися, однак потім ми зменшили темп, хоча грали досить добре. Це була дуже гірка поразка для нас.

Динамо мене особливо не здивувало. Єдине питання, яке мене цікавило: буде грати Мбокані або Мораєс? Для мене не грало великої ролі, хто грає в захисті: Хачеріді або Віда. Гонсалес на новій позиції мене також не здивував, але він грав добре", - сказав Хюттер.

Раніше інформаційний портал Знай.Спорт повідомляв, що сказав тренер Динамо після перемоги над Янг Бойз.