Футбол

Тренер Янг Бойз сподівався, що його команда обіграє Динамо

0

У другому таймі я вірив, що ми зможемо перемогти

Головний тренер Янг Бойз Адольф Хюттер прокоментував результат матчу з Динамо (2:2) в рамках групового етапу Ліги Європи.

"

"Вважаю, ми сьогодні показали дуже цікаву гру. Обидві команди доклали чималих сил, щоб вийти переможцем. Ми повинні бути дуже задоволені результатом, враховуючи молодість наших ігроков.В Минулого разу ми програли 1:3, а сьогодні нічия 2:2. Як бачите , ми зіграли краще, ніж в той раз. Вважаю, Ярмоленко був саме тим гравцем, який може відповідати за таку різницю в результаті ", - розповів на після-матчевої прес-конференції Хюттер.

"У другому таймі я вірив, що ми зможемо перемогти. Хоча розумів, що Динамо буде посилювати тиск. Мене не влаштовує рахунок 2: 2, адже нас загнали в кут, шанси на вихід з групи зменшилися. Якби нам вдалося утримати перемогу, мали б більше шансів перемогти Динамо і в наступній грі ", - зазначив австрійський фахівець.

"Робота арбітра? На такому рівні сутичок не уникнути. Можу сказати, рішення судді мені сподобалися менше, ніж гра команд", - додав Хюттер.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, головний тренер Динамо прокоментував ігрую своїх підопічних.

Автор матеріалу: 
Леся Черненко
Теги: 
Динамо, Янг Бойз, Ліга Європи, Адольф Хюттер