Виліт Динамо від Лаціо: Хацкевич все пояснив

0

Киянам не вистачило досвіду

Головний тренер київського Динамо Олександр Хацкевич прокоментував домашню поразку своєї команли від Лаціо та виліт з Ліги Європи.

"Ми припускали, що буде агресивний початок від Лаціо. Ми дуже глибоко сіли з перших хвилин, віддали ініціативу супернику. Не було контргри і виходу з оборони - теж. Проте, ми стримали цей натиск Лаціо, а гол пропустили після стандартного положення. Так що говорити про якусь боязнь я б не став - нам просто не вистачило досвіду міжнародних матчів. Таких поєдинків в чемпіонаті у нас дуже і дуже мало.

Рівень гравців Лаціо вищий, ніж у наших футболістів. Треба це визнати. Нам не вистачило досвідчених футболістів в середині поля", - сказав Хацкевич після матчу.

Нагадаємо, перша зустріч у Римі завершилася з рахунком 2:2, тому ситуація підштовхувала італійців атакувати і забивати.

Перший м'яч був забитий на 23-й хвилині бразильцем Лукасом Лейвою після розіграшу кутового. Другий гол "бьянкочелесті" забили на 83-й хвилині і знову після корнера - на цей раз результативними діями відзначився голандець Стефан Де Врей.

Варто зазначити, що протягом всього матчу лаціале домінували на полі і мали масу небезпечних моментів, в яких "динамівців" виручав воротар Денис Бойко. В свій актив українська команда може занести три удари здалеку від Віктора Циганкова, відмінний удар після соло-проходу у виконанні Дерліса Гонсалеса і напівмомент Дьємерсі Мбокані, який не зумів як слід обробити м'яч у штрафній площі Томаса Стракоши.

Як підсумок, Лаціо Сімоне Індзагі, перемігши з загальним рахунком 4:2 Динамо Олександра Хацкевича, пройшло у чвертьфінал Ліги Європи.

До речі, 13 березня в рамках 1/8 фіналу Ліги чемпіонів Рома на "Стадіо Олімпіко" грала з донецьким Шахтарем. Перший матч завершився на користь української команди з рахунком 2:1, а тому ситуація змушувала італійців атакувати і забивати. "Гірники" програли з рахунком 1:0 і вилетіли з Ліги чемпіонів.

Дивіться: огляд матчу Динамо - Лаціо

Як повідомляв портал Знай.Спорт, визначились усі чвертьфіналісти Ліги Європи.