Футбол

Захисник Динамо розповів, чому футболісти не святкували перемогу над Марітіму

0

Тамаш Кадар залишився задоволений лише наполовину

Легіонер київського Динамо захисник Тамаш Кадар прокоментував перемогу своєї команди над Марітіму (3:1), і вихід в груповий раунд Ліги Європи.

"Ми задоволені лише наполовину, оскільки нашим пріоритетним завданням було потрапити в груповий раунд Ліги чемпіонів. Звичайно, ми раді, що виграли матч і кваліфікувалися до Ліги Європи.

Знали, що поєдинок з Марітіму буде непростим для нас, однак нам вдалося впевнено його почати, встановити контроль над грою. Було дуже важливо забити гол якомога швидше, це додало нам впевненість у подальшому. У підсумку, ми змогли добути дуже важливу перемогу.

Можу сказати, що ніхто в роздягальні не святкував успіх. Звичайно, всі задоволені таким результатом, але, як я вже сказав, нашою головною метою була Ліга чемпіонів. Думаю, зараз ми повинні просто бути раді такому результату, але нічого не потрібно святкувати. Це можна буде робити, якщо ми виграємо Лігу Європи або чемпіонат України", - сказав Кадар.

Нагадаємо, інформаційний портал Знай.Спорт повідомляв, чим залишився незадоволений тренер Динамо після перемоги над Марітіму.

Фото: ФК Динамо

Автор матеріалу: 
Олександр Волос
Теги: 
Тамаш Кадар, Динамо, Марітіму, Ліга Європи