Зоря - Герта 2:1 Відео голів та огляд матчу

0

Знай.Спорт представляє короткий огляд матчу Ліги Європи

У четвер, 19 жовтня, в рамках 3-го туру Ліги Європи луганська Зоря у Львові здобула перемогу в матчі проти берлінської Герти (2:1).

Підопічні Юрія Вернидуба відкрили рахунок перед перервою завдяки точному удару зі штрафного у виконанні Сіласа. У другому таймі гостям вдалося відігратися зусиллями Зельке, проте останнє слово все ж залишилося за Зорею. Сваток красивим ударом п'ятою встановив остаточний рахунок на табло - 2:1.

Зоря - Герта 2:1
Голи: Сілас, 42, Сваток, 79 - Зельке, 56

Зоря: Лунін - Опанасенко, Прийма (Сваток, 22), Гречишкін, Сухоцький - Харатін (Андрієвський, 63), Сілас - Караваєв, Гордієнко, Луньов (Громов, 81) - Юрі

Герта: Ярстейн - Пекарік, Штарк, Рекік, Платтенхардт - Вайзер, Лустенбергер, Майер, Ессвайн (Калу, 58) - Лазаро, Зельке (Ібішевіч, 57)

Попередження: Сілас, Луньов - Майер, Зельке, Ібішевіч

До вашої уваги огляд матчу, після якого Зоря серйозно поліпшила свої шанси на вихід з групи:

Нагадаємо, інформаційний портал Знай.Спорт повідомляв, Атлетік і Естерсунд зіграли внічию, а Арсенал і Лаціо здобули перемоги в Лізі Європи.