Зоря поступилася Герті в Берліні

0

Команда Юрія Вернидуба залишається на другому місці в групі J

У четвер, 2 листопада, в рамках 4-го туру групового раунду Ліги Європи луганська Зоря програла на виїзді Герті (0:2).

Підопічні Юрія Вернидуба протягом практично всієї зустрічі грали другим номером і розраховували більше на свої контратаки, ніж на позиційний напад. У підсумку, господарі заволоділи ініціативою ще на старті матчу і регулярно створювали небезпечні моменти біля воріт Андрія Луніна. Один з таких епізодів на 16-й хвилині завершився голом Зельке.

Луганчани теж намагалися атакувати, проте в цей вечір у них не виходило практично нічого. За весь матч українська команда не завдала жодного удару в площину воріт суперника, а в позиційні атаки у команди Вернидуба проходили з величезними труднощами. У другому таймі господарі ще раз вразили ворота суперника - відзначився все той же Зельке - після чого впевнено довели справу до перемоги.

Однак навіть незважаючи на такий результат Зоря продовжує посідати друге місце в групі J, маючи непогані шанси на вихід в наступну стадію турніру.

Герта - Зоря 2:0
Голи: Зельке, 15, 73
Герта: Крафт - Пекарік, Штарк, Торунаріга, Міттельштедт - Майер, Штокер - Ессвайн (Дардана, 80), Дуда (Шельбред, 74), Калу (Харагучі, 58) - Зельке
Зоря: Лунін - Опанасенко, Сваток, Гречишкін, Сухоцький - Харатін, Андрієвський - Караваєв (Леонідас, 74), Сілас (Гордієнко, 56), Луньов (Громов, 60) - Юрі
Попередження: Караваєв, Сухоцький

Нагадаємо, інформаційний портал Знай.Спорт повідомляв, що Динамо взяло реванш у Янг Бойз.