Зоря сенсаційно обіграла Атлетік

0

Луганська Зоря мінімально обіграла Атлетік з Більбао

У 2-му турі групового етапу Ліги Європи луганська Зоря гостила на стадіоні Сан-Мамес, що у іспанському місті Більбао, де зустрічалась проти місцевого Атлетіка. Не дивлячись на те, що всі пророкували іспанців у фаворити зустрічі, тренер Зорі Юрій Вернидуб мав свій козир у рукаві.

У футболістів Зорі на перших хвилинах затремтіли коліна, чи від іменитого суперника, чи від напів заповненого Сан-Мамесу. Баски декілька разів у перші 15 хвилин могли покарати підопічних Юрія Вернидуба. Вже на першій хвилині головний "Фантазиста" Атлетіка Муньяін пробачив захист Зорі. Через три хвилини Бенат пробив трохи вище поперечини. А на 7-й хвилині все той же Муньяін з меж штрафного пустив м’яч повз воріт.

Ближче до середини першого тайму футболісти Зорі зуміли вирівняти гру, проте конструктивні атаки завершувались на початкових стадіях.

Після безперспективного удару здалеку від луганців, м’яч вилетів на кутовий. Артем Сухоцький зробив точну подачу на Ігоря Харатіна, якого загубили у карному майданчику іспанці. Український півзахисник точним ударом головою відкрив рахунок та змусив замовкнути іспанських вболівальників.

У дебюті другого тайму Аріс Адуріс міг зрівняти рахунок, вискочивши один на один, але Андрій Лунін вчасно вийшов з воріт та не дав завдати акцентованого удару. Господарі активно розпочали другу половини гри. Голкіпер Зорі Андрій Лунін здійснив декілька по-справжньому класних сейвів. На 77-й хвилині Рауль Гарсія перевірив на міцність поперечину. Юрій Вернидуб – видихнув, проте продовжив активно жестикулювати та підказувати футболістам у технічній зоні.

У останню десятихвилинку баски спробували зробити навалу на ворота господарів, проте ворота Луніна так і залишись сухими. В підсумку - 0:1, Зоря створила сенсацію у Іспанія та набирає перші залікові пункти у розіграші Ліги Європи.