Зоря залишилася за бортом плей-офф Ліги Європи

0

У вирішальному матчі українська команда поступилася Атлетіку

У четвер, 7 грудня, в рамках 6-го туру групової стадії Ліги Європи Зоря у Львові програла іспанському Атлетіко (0:2) і вилетіла з турніру.

Незважаючи на те, що з самого початку матчу підопічні Юрія Вернидуба багато рухалися і часто атакували, захист Атлетіка в цей вечір діяв дуже впевнено, і практично позбавила господарів небезпечних моментів. Самі ж баски грали у Львові "другим номером", віддавши ініціативу супернику, проте їх атаки виглядали куди небезпечніше.

У першому таймі команди завдали на двох дев'ять ударів по воротах (Зоря - 6, Атлетік - 3), однак жоден з цих "пострілів" не досяг мети, внаслідок чого воротарі простояли перших 45 хвилин майже без діла. А ось вже в другому таймі гості підкоригували приціл і Андрію Луніну кілька разів довелося рятувати свої ворота. Однак все він не впіймав...

Перший гол у матчі був забитий на 70-й хвилині матчу - після навісу зі штрафного форвард гостей Адуріс виграв верхову дуель у захисників і головою переправив м'яч за спину Луніну. А другий - став точною копією першого, тільки на цей раз героєм епізоду став Рауль Гарсія, якого захисники Зорі залишили одного в центрі своєму штрафному. Футболісти української команди, до речі, за весь поєдинок так жодного разу і не потрапили в створ воріт суперника.

Таким чином, з 6 очками в активі Зоря посіла третє місце в групі і залишилася за бортом Ліги Європи, а ось Атлетик вийшов до наступної стадії, де вже навесні може зустрітися там з київським Динамо.

Зоря - Атлетік 0:2
Голи: Адуріс, 70, Гарсія, 86

Зоря: Лунін - Гордієнко, Харатін, Сваток, Сухоцький - Бабенко (Кочергін, 75), Андрієвський - Караваєв, Громов, Луньов (Кабаєв, 46) - Юрі (Сілас, 62)
Атлетік: Еррерін - Лекуе, Нуньєс, Ляпорт, Баленсіага - Сан Хосе, Ріко - Вільямс (Кордоба, 79), Гарсія (Акече, 90+3), Сусаета - Адуріс (Меріно, 89)

Попередження: Луньов, Андрієвський, Кабаєв - Нуньєс

Раніше інформаційний портал Знай.Спорт повідомляв, що Динамо розбило Партизан і оформило перше місце в групі Ліги Європи.