АПЛ: Манчестер Юнайтед у меншості втримав перемогу над Арсеналом

0

Героєм зустрічі став кіпер МЮ Давид Де Хеа

У суботу, 2 грудня, в центральному матчі 15-го туру англійської Прем'єр-ліги Манчестер Юнайтед на виїзді переміг Арсенал (3:1).

Старт поєдинку краще вдалося провести гостям - на 11-й хвилині підопічні Жозе Моуріньо вже вели в два м'ячі. Спершу рахунок в матчі на 4-й хвилині відкрив Антоніо Валенсія, а ще через сім хвилин подвоїв перевагу Червоних Дияволів точний удар Джессі Лінгарда.

Такий невдалий початок змусив тренера Арсеналу Арсена Венгера поміняти тактику, після чого його команда заграла набагато краще. Більшу частину матчу Каноніри володіли колосальною перевагою, і лише неймовірні сейви Давіда Де Хеа дозволили в цей вечір святкувати перемогу МЮ. Арсеналу все-таки вдалося забити після перерви, однак і манкуніанці ще раз вразили ворота у другій 45-хвилинці.

Одним з ключових епізодів матчу стало вилучення Поля Погба, який дуже грубо зіграв, наступивши на ногу Ектору Бельєріну. Однак навіть вдесятьох гравці МЮ впевнено захищалися, що дозволило їм здобути важливу виїзну перемогу. Погба, до речі, таким чином пропустить матч наступного туру проти Манчестер Сіті.

Арсенал - Манчестер Юнайтед 1:3
Голи: Ляказетт, 49 - Валенсія, 4, Лінгард, 11, 63

Арсенал: Чех - Косельні, Мустафі (Івобі, 15), Монреаль - Бельєрін, Ремсі, Джака (Уелбек, 70), Колашинац (Жиру, 76) - Озіл, Санчес - Ляказетт
Манчестер Юнайтед: Де Хеа - Лінделеф, Смоллінг, Рохо - Валенсія, Погба, Матіч, Янг (Рашфорд, 90+3) - Лінгард (Дарміан, 76), Марсіаль (Еррера, 67) - Лукаку

Попередження: Бельєрін, Косельні, Санчес - Рохо, Еррера
Вилучення: Погба, 74

Раніше інформаційний портал Знай.Спорт повідомляв результати матчів 15-го туру АПЛ.