Футбол

Апокаліпсис: Як в Італії відреагували на провал збірної у відборі ЧС-2018

0

Поразку Скуадри Адзурри в кваліфікації ЧС-2018 в Італії назвали катастрофою й історичною ганьбою

Збірна Італії провалила відбір Чемпіонату світу-2018, поступившись у плей-офф Швеції, та вперше за 60 років не зіграє на світовій першості.

Скуадра Адзурра після виїзної поразки 0:1 в першій зустрічі в матчі-відповіді не змогла переломити хід протистояння й здобути потрібний результат - матч завершився 0:0, а в фінальну частину турніру кваліфікувались скандинави.

В Італії провал своєї національної команди у відборі ЧС-2018 вже охрестили апокаліпсисом, епохальною катастрофою та історичною ганьбою.

La Gazzetta dello Sport

Італіє, це апокаліпсис. Ми поза Чемпіонатом світу!

"Італія не зіграє на Чемпіонаті світу, такого не траплялося з 1958-го року. У Росію поїде Швеція - і абсолютно заслужено. Оскільки за більше ніж 180 хвилин ми не спромоглися забити бодай один гол. Епохальна спортивна поразка, катастрофа відбулася. Нульова нічия на Сан-Сіро є істинним відображенням технічного й тактичного провалу, який відбирає у вас дар мови. Це назрівало ще в Мадриді (поразка 0:3 від Іспанії у відборі ЧС-2018. - ред.), а кульмінація відбулася в Мілані. Наслідки неминучі".

Tuttosport

Прокляті 0:0 на Сан-Сіро. Італія поза Чемпіонатом світу

"Ми не їдемо в Росію. Через 60 років Італія знову не кваліфікувалася на Чемпіонат світу. Вдруге в своїй історії. Чи втретє, якщо брати до уваги 1930 рік, коли ми не відправились на турнір за власним бажанням. Це те, у що неможливо повірити, що відбирає дар мови і надзвичайно розчаровує. Немислимо, що нас не буде на Чемпіонаті світу. Але доведеться починати сприймати реальність.

Усе завершилося сльозами Буффона, капітана, який протягом 20 років із честю захищав сині кольори. Мрія про його шостий Чемпіонат світу так і залишиться мрією".

Corriere dello Sport

Італія поза Чемпіонатом світу

"1930, 1958, 2018. Втретє в своїй історії італійська збірна опинилася поза Чемпіонатом світу. Сан-Сіро не допоміг, матч-відповідь зі Швецією завершився 0:0. Збірна поплатилася за суперечливий склад, обраний Вентурою на два вирішальні поєдинки плей-офф проти скандинавів.

Оцінки будуть різкими. Але висновки про відповідальність за таку невдачу слід зробити з холодною головою, коли вже не залишиться сліз".

Corriere della Sera

Італія - Швеція 0:0, ми поза Чемпіонатом світу. Історична ганьба, гравці на Сан-Сіро в сльозах

"Порожні очі Джамп’єро Вентури і мокрі Джанлуїджі Буффона серед гнівного свисту Сан-Сіро. Ми не вийшли на Чемпіонат світу, як колись, шістдесят років тому. Ганебна темна пляма, яку не стерти. Італійський футбол очікує безпрецедентна буря".

Раніше портал Знай.Спорт повідомляв, що після провалу Італії в кваліфікації ЧС-2018 кар’єру в збірній завершив легендарний голкіпер Джанлуїджі Буффон. Також міжнародні виступи припинили Джорджо К'єлліні, Андреа Бардзальї та Даніеле де Россі.

Автор матеріалу: 
Ігор Міщук
Теги: 
ЧС-2018, відбір ЧС-2018, Італія, Швеція