Арсенал - Челсі 2:1 Відео голів та огляд фіналу Кубку Англії

0

Знай.Спорт представляє короткий відео огляд фінального матчу Кубка Англії-2017

У суботу, 27 травня, у фінальному матчі Кубку Англії сезону 2016/17 Арсенал на Уемблі здобув мінімальну перемогу над Челсі (2:1).

Перший гол Каноніри забили ще в дебюті поєдинку - в воротах Тібо Куртуа відзначився Алексіс Санчес. У другому таймі Пенсіонерам вдалося відігратися зусиллями Дієго Кости, але вже через дві хвилини Арсенал знову вийшов вперед - вирішальний гол забив Аарон Ремсі.

Арсенал - Челсі 2:1
Голи: Санчес, 4, Ремсі, 79 - Коста, 77.
Арсенал: Оспіна - Холдінг, Мертезакер, Монреаль - Бельєрін, Джака, Ремсі, Окслейд-Чемберлен (Коклен, 83) - Санчес (Ельнені, 90 + 3), Велбек (Жиру, 78), Озіл.
Челсі: Куртуа - Кехілл, Луїс, Аспілікуета - Мозес, Канте, Матіч (Фабрегас, 61), Алонсо - Азар, Коста (Батшуайі, 88), Педро (Вілліан, 72).
Попередження: Холдінг, Ремсі, Коклен, Джака - Мозес, Канте.
Вилучення: Мозес, 68.

До вашої уваги короткий огляд матчу Арсенал - Челсі:

Нагадаємо, інформаційний портал Знай.Спорт повідомляв, що Арсенал переміг Челсі у фіналі Кубка Англії.