Барселона - Бетіс 2:0 Відео голів та огляд матчу чемпіонату Іспанії

0

Знай.Спорт представляє короткий огляд поєдинку 1-го туру іспанської Прімери

У неділю, 20 серпня, в рамках 1-го туру чемпіонату Іспанії каталонська Барселона на Камп Ноу здобула перемогу над Бетісом (2:0).

Обидва голи підопічні Ернесто Вальверде забили ще в першому таймі. Спершу на 37-й хвилині матчу у воротах суперника відзначився Жерар Деулофеу, а ще через дві хвилини гол забив Роберто.

Варто зазначити, що український форвард Роман Зозуля не брав участі в матчі, не потрапивши поки що навіть в заявку Бетіса на чемпіонат.

До вашої уваги огляд матчу, в якому Барселона здолала Бетіс:

Барселона - Бетіс 2:0
Голи: Деулофеу, 37, Роберто, 39.

Барселона: Тер Штеген - Семеду, Маскерано, Умтіті, Альба (Дінь, 87) - Роберто, Бускетс, Ракітіч - Мессі, Алькасер (Д. Суарес, 82), Деулофеу (Відаль, 71).

Бетіс: Адан - Барраган, Феддал, Манді, Дурмісі - Гуардадо, Науель (Герреро, 71), Камараса (Руїс, 78) - Хоакін, Леон, Нарваес (Гарсія, 68).

Попередження: Альба - Науель.

Нагадаємо, інформаційний портал Знай.Спорт публікував огляд матчу Депортіво - Реал.