Барселона - Сельта 2:2 Відео голів та огляд матчу

0

Знай.Спорт представляє короткий огляд матчу чемпіонату Іспанії

У суботу, 2 грудня, в 14-му турі іспанської Прімери Барселона вдома не зуміла обіграти Сельту (2:2).

Гості відкрили рахунок в матчі на 20-й хвилині зусиллями форварда Іаго Аспаса, проте вже через дві хвилини Мессі точним ударом знову відновив паритет. У другому таймі команди обмінялися голами і поєдинок завершився бойовою нічиєю - 2: 2.

Барселона - Сельта 2:2
Голи: Мессі, 22, Л. Суарес, 62 - аспасиев, 20, М. Гомес, 70

Барселона: Тер Штеген - Роберто, Піке, Умтіті (Вермален, 72), Альба - Пауліньо, Ракітіч (Алькасер, 79) Бускетс, Іньєста (Д. Суарес, 53) - Мессі, Суарес
Сельта: Бланко - Мальо, Мендес (Ронкалья, 63), Фонтас, С. Гомес (Кабрал, 4) - Васс, Хосабед, Лоботка, Сісто - Аспас, Максі Гомес

Попередження: Суарес, Вермален - Ронкалья, Хосабед, Бланко, Васс, Сісто, Мальо

До вашої уваги огляд матчу, в якому Барселона не зуміла "перестріляти" суперника:

Раніше інформаційний портал Знай.Спорт повідомляв, що футболісти Барселони влаштували гонки на трасі Формули-1.