Барселона - Депортіво 4:0 Відео голів та огляд матчу

0

Знай.Спорт представляє короткий огляд матчу чемпіонату Іспанії

У неділю, 17 грудня, в рамках 16-го туру іспанської Прімери лідер чемпіонату Барселона легко впоралася з Депортіво (4:0).

Каталонська команда провела черговий впевнений поєдинок, відзначившись у воротах суперника по два рази в кожному з таймів. По дублю на свій рахунок в цьому поєдинку записали Луїс Суарес і Пауліньйо. Варто також відзначити, що розрив в рахунку міг стати ще більшим, однак Ліонель Мессі в другому таймі не реалізував пенальті.

Барселона - Депортіво 4:0
Голи: Суарес, 29, 47, Пауліньйо, 41, 75

Барселона: Тер Штеген - Роберто, Вермален, Піке, Альба (Дінь, 81) - Алькасер (Відаль, 23), Ракітіч, ​​Пауліньйо, Іньєста (Гомеш, 56) - Мессі, Суарес
Депортіво: Рубен - Хуанфран, Шер, Сідней, Наварро - Гільєрме (Вальверде, 62), Борхес - Хіль (Валле, 83), Чолак (Баккалі, 63), Адріан - Лукас Перес