Барселона - Реал 1:3 Відео голів і огляд матчу

0

Знай.Спорт пропонує до вашої уваги відеоогляд матчу Суперкубку Іспанії Барселона - Реал

У неділю, 13 серпня, Реал у першому матчі Суперкубку Іспанії на виїзді здобув перемогу над Барселоною з рахунком 3:1.

Усі голи команди забили в другому таймі. На початку другої половини зустрічі гості відкрили рахунок після зрізки Піке м’яча у власні ворота. Ближче до завершення поєдинку Мессі з пенальті відновив рівновагу, проте невдовзі Роналду знову вивів свою команду вперед. Незважаючи на вилучення португальського лідера Реала, мадридський клуб на останній хвилині основного часу збільшив свою перевагу до двох м’ячів.

Дивіться відео перемоги Реала над Барселоною в Суперкубку Іспанії

Барселона - Реал 1:3

Голи: Мессі 77 (пен.) - Піке 50 (у свої ворота), Роналду 80, Асенсіо 90

Барселона: тер Штеген, Піке, Ракітіч (Алькасер 83), Бускетс,  Іньєста (Роберто 68), Л. Суарес, Мессі, Деулофеу (Д. Суарес 59), Альба, Відаль, Юмтіті

Реал: Навас, Карвахаль, Рамос, Варан, Кроос, Бензема (Роналду 58),  Бейл (Васкес 81), Марсело, Каземіро, Іско, Ковачіч (Асенсіо 68)

Попередження: Піке 27, Мессі 40, Бускетс 57 - Каземіро 20,  Карвахаль 41, Бейл 41, Навас 76, Роналду 80

Вилучення: Роналду 82

Матч-відповідь Суперкубку Іспанії між Реалом та Барселоною відбудеться в Мадриді 16 серпня.

Раніше портал Знай.Спорт повідомляв, що в матчі за Суперкубок Італії Ювентус поступився Лаціо.