Баварія стала володарем Суперкубку Німеччини

0

Баварія обіграла Боруссії Д в серії пенальті в матчі за Суперкубок Німеччини

Футбольний сезон в Німеччині традиційно відкривав матч за Суперкубок, в якому зустрічались мюнхенська Баварія та Боруссія з Дортмунду.

Рахунок відкрили дортмундці. Пулішіч обікрав Хаві Мартінеса, викотився на побачення з голкіпером та не залишив тому жодних шансів – 1:0.

Баварії вдалося швидко відігратись. Руді виконав простріл з флангу, а Левандовскі переправив м’яч у сітку – 1:1.

Боруссія вдруге вийшла вперед на 71-й хвилині. Усман Дембеле видав цукерочку на П’єра-Емеріка Обамеянга, який пустив м’яч над Ульрайхом.

Баварія змогла врятувати поєдинок, на 88-й хвилині Кімміх на пару із захисником та голкіпером Дортмунда запхнули м’яч у сітку – 2:2.

Таким чином, матч перейшов у серію пенальті, де влучнішими були підопічні Карло Анчелотті – 2:2 (5:4 – серія пенальті).

Боруссія Д - Баварія 2:2 (по пенальті - 4:5)
Голи: Пулішіч, 12, Обамеянг, 71 - Левандовскі, 18, Піщек, 88 (у свої ворота)

Боруссія Д: Бюркі - Піщек, Папастатопулос, Бартра, Загаду (Пасслак, 77) - Дауд (Роде, 46), Шахін - Дембеле, Кастро, Пулішіч (Філіп, 90) - Обамеянг

Баварія: Ульрайх - Кімміх, Мартінес (Зюле, 60), Хуммельс, Рафінья - Руді, Толіссо (Санчеш, 84) - Мюллер (Коман, 67), Відаль, Рібері - Левандовскі

Раніше портал Знай.Спорт повідомляв, що букмекери віддають перевагу Баварії в матчі проти Боруссії Д.