Чемпіонат Англії: Манчестер Юнайтед розгромив Вест Гем

0

Знай.Спорт пропонує до вашої уваги результати матчів 1-го туру англійської Прем’єр-ліги

У п’ятницю, 11 серпня, матчем між Арсеналом та Лестером стартував новий сезон англійської Прем’єр-ліги.

Матч-відкриття сезону АПЛ вийшов феєричним! Арсенал і Лестер забили на двох сім голів, а переможець зустрічі визначився за кілька хвилин до кінця поєдинку. У підсумку, завдяки точному удару Олів'є Жиру, канонірам вдалося вирвати перемогу в дуже непростому поєдинку.

Арсенал - Лестер 4:3

Голи: Ляказетт, 2, Велбек, 45+2, Ремсі, 83, Жиру, 86 - Окадзакі, 5, Варді, 29, 59.

Арсенал: Чех - Холдінг (Жиру, 67), Монреаль, Колашинац - Бельєрін, Ельнені (Ремсі, 67), Джака, Окслейд-Чемберлен - Озіл, Уелбек (Уолкотт, 75) - Ляказетт.

Лестер: Шмайхель - Сімпсон, Морган, Магуайр, Фухс - Марез, Ндіді, Джеймс (Іхеаначо, 82), Олбрайтон (Грей, 88) - Окадзакі (Амарті, 72), Варди.

Вотфорд та Ліверпуль відкривали суботню програму матчів англійської Прем’єр-ліги у першому турі.

Рахунок вдалося відкрити вже на восьмій хвилині. Форвард Вотфорда Окака Чука вистрибнув найвище всіх у штрафному майданчику Ліверпуля та переправив м’яч у ворота.

Ліверпуль зусиллями Садіо Мане на 29 хвилині зумів зрівняти рахунок. Проте вже за 3 хвилини господарі поля знову вийшли вперед. Абдулає Дукуре зробив рахунок – 2:1.

Ліверпуль зумів відігратись та вийти вперед по перерві. Спочатку Салах заробив пенальті, який вдало виконав Ферміно, а потім вже бразилець асистував новачку клубу, який замкнув дальню стійку – 2:3.

Вотфорду вдалося врятуватись вже в компенсований час. Брітос заштовхав м’яч у ворота Ліверпуля.

Таким чином нічия – 3:3. Вотфорд та Ліверпуль подарували яскравий матч вболівальникам.

Вотфорд - Ліверпуль 3:3

Голи: Окака, 8, Дукуре, 32, Брітос, 90+3 - Мане, 29, Фірміно, 55 (з пенальті), Салах, 57

Вотфорд: Гомес, Янмаат (Фемен, 18), Кабул, Брітос, Холебас, Чалоба, Дукуре, Амрабат, Клеверлі, Перейра (Рішарлісон, 49), Окака (Грей, 63).

Ліверпуль: Міньоле, Арнольд (Джо Гомес, 90 + 1), Матіп, Ловрен, Морено, Хендерсон, Джан, Вейналдум, Мане, Салах (Мілнер, 87), Фірміно (Орігі, 81).

У першому турі чемпіон Англії лондонський Челсі приймав Бернлі. Перший тайм виявився справжнім жахом для підопічних Антоніо Конте. Скромні гості відвантажили три м’ячі у ворота чемпіонів. Також Аристократів підвів капітан команди Гаррі Кехілл який заробив вилучення на 14-й хвилині.

У другому таймі Челсі завдяки голам Морати та Давіда Луїза скоротив відставання, проте на більше команду не вистачило. Зазначимо, що другу червону картку для Челсі заробив Сеск Фабрегас.

Челсі – Бернлі 2:3

Голи: Мората, 69, Луїз, 88 - Воукс, 24, 43, Уорд, 39.

Челсі: Куртуа, Рюдіггер, Кехілл, Давид Луїз, Асілікуета, Фабрегас, Канте, Алонсо, Вілліан, Батшуайі (Мората, 58), Бога (Крістенсен, 18 (Мусонда, 90 + 2)).

Бернлі: Хітон, Лоутон, Тарковські, Мі, Уорд, Гудмундссон (Арфілд, 75), Корк, Хендрік, Дефур (Уолтерс, 75), Бреді, Воукс.

Вилучення: Кехілл, Фабрегас (друга жовта)

Евертон вдома приймав Сток Сіті у першому турі англійської Прем’єр-ліги. Підопічні Рональда Кумана мінімально обіграли суперника завдяки голу Уейна Руні під завісу першого тайму.

Евертон – Сток Сіті 1:0

Гол: Руні, 45.

Евертон: Пікфорд, Кін, Вільямс (Мартіна, 46), Бейнс, Джагелка, Гуйє, Шнайдерлін, Классен (Девіс, 60), Руні, Сандро Рамірес (Міральяс, 77), Келверт-Льюин.

Сток Сіті:  Батленд, Шоукросс, Пітерс, Кемерон, Зума, Аллен, Флетчер, Шакірі, Кркіч (Шупо-Мотінг, 72), Берахіно (Крауч, 72), Діуф.

Новачок англійської Прем’єр-ліги Гаддерсфілд у виїзному матчі розбив Крістал Пелас – 0:3.

Крістал Пелас – Гаддерсфілд  0:3

Голи: автогол Уорд, 23,  Муньє, 26, Муньє, 78.

Крістал Пелас: Хеннессі, Рідевалд, Денн, Уорд, ван Анхолт, Мілівоєвіч (Таунсенд, 46), Фосу-Менса (Томкінс, 78), Лофтус-Чик, Панчон, Заа, Бентеке.

Гаддерсфілд: Лесслі, Сміт (Вільямс, 57), Йоргенсен, Леве, Шиндлер, Інс, Муй, Биллинг, Палмер (Кванер, 72), Качунга, Муньє (ван Ла Парра, 86).

Вест Бромвіч на своєму полі приймав Борнмут. Господарі здобули мінімальну перемогу завдяки голу Хегазі на 31-й хвилині.

Вест Бромвіч – Борнмут 1:0

Гол: Хегазі, 31.

Вест Бромвіч: Фостер, Хегазі, Доусон, Ньом, Брант, Філд (Харпер, 70), Якоб, Лівермор, Філліпс (Робсон-Кану, 72), Макклейн, Родрігес (Рондон, 88).

Борнмут: Бегович, Кук, Деніелс, Френсіс (Сміт, 80), Аке, Серман, Артер, П'ю (Айб, 46), Фрейзер, Кінг, Афобе (Дефо, 64).

У ще одному матчі Саутгемптон не зумів в себе вдома обіграти Суонсі.

Саутгемптон – Суонсі  0:0

Саутгемптон:  Форстер, Йосіда, Бертран (Маккуїн, 86), Соареш, Стівенс, Уорд, Проуз (Буфаль, 71), Девіс, Тадич, Ромеу, Редмонд, Маноло Габбьядіні (Остін, 69).

Суонсі: Фабіаньскі, Фернандес, Ольссон, Нотон, Моусон, Керролл, Фер, Бріттон (Фултон, 74), Раутледж (Макберні, 86), Абрахам (Бартлі, 81), Айю.

Закривав програму матчів суботи першого туру англійської Прем’єр-Ліги поєдинок між новачком чемпіонату Брайтоном та Манчестер Сіті.

Містянам вдалося відкрити рахунок лише у другому таймі. Агуеро викотився на побачення з голкіпером і не залишив тому жодних шансів.

Другий м’яч у ворота Брайтона влетів на 75 хвилині. Центральний захисник Данк відзначився автоголом

Брайтон - Манчестер Сіті 0:2

Голи: Агуеро, 70, Данк, 75 (у свої ворота)

Брайтон: Райан, Бруно, Даффі, Данк, Зуттнер, Марч (Нокар, 76), Стівенс, Преппер, Браун (Мерфі, 23), Гросс, хемед (Мюррей, 60)

Манчестер Сіті: Едерсон, Компані, Стоунз, Отаменді, Фернандіньо, Уокер, Де Брюйне, Д. Сілва, Данило (Сане, 68), Агуеро (Б. Сілва, 83), Габріель Жезус (Стерлінг, 77)

У неділю, 13 серпня, Манчестер Юнайтед у рідних стінах розгромив Вест Гем (4:0).

Манчестер Юнайтед - Вест Гем 4:0

Голи: Лукаку, 33, 53, Мартіаль, 87, Погба, 90

Манчестер Юнайтед: Де Хеа - Валенсія, Байї, Джонс, Блінд - Матіч, Погба - Рашфорд (Мартіаль, 80), Мхітарян (Лінгард, 88), Мата (Феллаїні, 76) - Лукаку

Вест Гем: Харт - Сабалета, Рід, Огбонна, Артур Масуаку (Крессвелл, 81) - Нобл (Сако, 61), Обьянг - Арнаутович, Фернандес (Райс, 61), Айю - Чічаріто

Манчестер Юнайтед - Вест Гем 4:0

Раніше портал Знай.Спорт публікував повний розклад і результати матчів чемпіонату Англії сезону-2017/2018.