Чемпіонат Англії: Ліверпуль знищив Сток Сіті, Манчестер Сіті вирвав перемогу у Саутгемптона

0

Знай.Спорт пропонує до вашої уваги результати матчів 14-го туру англійської Прем’єр-ліги

У вівторок та середу, 28-29 листопада, будуть зіграні матчі 14-го туру англійської Прем’єр-ліги.

Лестер вдома несподіванно переграв лондонський Тоттенгем - 2:1. У першому таймі Варді та Марез розписались у воротах Шпор. Гол престижу записав на свій рахунок Гаррі Кейн на 79-й хвилині матчу.

Брайтон розписав нульову нічию з Крістал Пелас. Також внічию зіграли Вест Бромвіч і Ньюкасл, проте у результативну - 2:2.

Манчестер Юнайтед та Вотфорд видали результативний матч та забили на двох шість м'ячів. Дубль на рахунку Ешлі Янга ще по голу записали Марсіаль та Лінгард. Господарі відповіли голами Троя Діні та Дукуре.

Арсенал на власному полі розбив Гаддерсфілд. Дубль на свій рахунок записав Олівьє Жиру. Ще по голу Александр Ляказетт, Алексіс Санчес та Месут Озіл.

Лондонський Челсі мінімально здолав Суонсі завдяки голу Антоніо Рюдігера. Евертон завдяки хет-трику Уейна Руні розбив Вест Гем - 4:0.

Ліверпуль знищив Сток Сіті - 0:3. Двічі у воротах суперника розписався Салах, ще гол забив Мане.

Манчестер Сіті зумів таки вирвати перемогу у матчі проти Саутгемптона. Вже на 90+5 хвилині Рахім Стерлінг вирвав перемогу для Містян - 2:1.

Голи: Мане, 17, Салах, 77, 83

Раніше портал Знай.Спорт публікував повний розклад і результати матчів чемпіонату Англії сезону-2017/2018.