Чемпіонат Англії: Манчестер Сіті вирвав перемогу над Вест Гемом

0

Знай.Спорт пропонує до вашої уваги результати матчів 15-го туру англійської Прем’єр-ліги

У суботу й неділю, 2-3 грудня, відбудуться матчі 15-го туру англійської Прем’єр-ліги

Першими в 15-му турі свій матч грали Челсі і Ньюкасл. Пенсіонери мали значну перевагу над суперником протягом усієї зустрічі і реалізували його в три забиті м'ячі - дублем відзначився Еден Азар і ще один гол на рахунку Альваро Морати. Ньюкасл ж єдиний гол забив ще в першому таймі зусиллями Дуайта Гейла.

У блоці матчів суботи Тоттенгем не зміг на виїзді здолати Вотфорд, Ліверпуль познущався над Брайтоном, Евертон здобув другу перемогу поспіль, обігравши Гаддерсфілд, Сток Сіті виявився сильнішим Суонсі, а матч Крістал Пелас - Вест Бромвіч завершився безгольовою нічиєю.

У центральному матчі туру Арсенал на своєму полі зустрічався з Манчестер Юнайтед. Гості вдало провели стартовий відрізок і до 12-й хвилині вже вели в рахунку в два м'ячі. Однак після цього господарі різко перевернули гру, регулярно загрожуючи воротам суперника. У підсумку, у другому таймі команда обмінялися голами, а МЮ вдалося утримати перемогу завдяки феноменальній грі голкіпера Давіда Де Хеа.

У неділю відбулися два матчі: Борнмут та Саутгемптон зіграли внічию з рахунком - 1:1. Суперник Шахтаря по Лізі чемпіонів Манчестер Сіті в поєдинку з  Вест Гемом пропустив за хвилину до перерви, а відновив паритет у другому таймі захисник Отаменді. Перемогу Ман Сіті в останню 10-хвилинку приніс Давид Сільва.

Чемпіонат Англії. 15-й тур

02.12.2017

Челсі - Ньюкасл 3:1
Голи: Азар, 21, 74 (пенальті), Мората, 33 - Гейл, 12

Брайтон - Ліверпуль 1:5
Голи: Маррей, 51 (пенальті) - Джан, 30, Фірміно, 31, 48, Коутіньйо, 87, Данк, 89 (автогол)

Голи: Отаменді, 57, Сільва, 83 - Огбонна, 44

Раніше портал Знай.Спорт публікував повний розклад і результати матчів чемпіонату Англії сезону-2017/2018.