Чемпіонат Англії: Манчестер Сіті здолав МЮ, нічиї Ліверпуля й Арсенала

0

Знай.Спорт пропонує до вашої уваги результати матчів 16-го туру англійської Прем’єр-ліги

У суботу та неділю, 9-10 грудня, в Англії будуть зіграні матчі 16-го туру Прем’єр-ліги.

16-й тур англійської Прем'єр-ліги відкривав матч лондонського дербі. Вест Гем приймав чемпіона Англії лондонський Челсі. Вже на 6-й хвилині Марко Арнаутовіч відкрив рахунок у матчі. Цей м'яч виявився єдинним у поєдинку - 1:0.

Лондонський Тоттенгем на Уемблі нічого не залишив від Сток Сіті - 5:1. На 21-й хвилині захисник Стока Шоукросс зрізав м'яч у власні ворота. По перерві Шпори познущались над своїм суперником. Дублем відзначився Гаррі Кейн, ще по голу забили Сон та Еріксен. Все той же Шоукросс зумів забити і у ворота Тоттенгема.

У неділю відбулися три матчі за участю грандів англійського футболу: у манчестерському дербі сильнішими виявилися підопічні Пепа Гвардіоли - 2:1 (за Сіті забивали Давид Сілва і Отаменді, за Юнайтед - Рашфорд), Ліверпуль розписав мирову 1:1 з Евертоном (голи в активі Салаха і Руні), а Арсенал за три хвилини до кінця основного часу вирвав нічию 1:1 з Саутгемптоном (забивали Жиру і Остін).

Ньюкасл - Лестер 2:3

Голи: Хоселу, 4, Гейл, 73 – Марез,20, Грей, 60, Перес, 86 (аг)

Голи: Рашфорд, 45+2 - Сілва, 43, Отаменді, 54

Раніше портал Знай.Спорт публікував повний розклад і результати матчів чемпіонату Англії сезону-2017/2018.