Чемпіонат Англії: Ліверпуль розбив Борнмут, Евертон розібрався зі Суонсі

0

Знай.Спорт пропонує до вашої уваги результати матчів 18-го туру англійської Прем’єр-ліги

Від суботи до понеділка, 16-18 грудня, відбудуться матчі 18-го туру англійської Прем’єр-ліги.

У першому поєдинку туру Лестер приймав Кристал Пелас. Ще в першому таймі гостям вдалося двічі забити у ворота суперника - голами відзначилися Бентеке і Заа. У другій 45-хвилинці Ндіді погіршив становище Лестера, отримавши другу жовту за симуляцію. А в кінцівці зустрічі завдяки точному удару Сако гості довели справу до розгрому (3:0).

У блоці матчів суботи чинний чемпіон Челсі здобув непросту перемогу над Саутгемптоном (1:0), Арсенал так само мінімально виграв у Ньюкасла (1:0), Гаддерсфілд розгромив Вотфорд (4:1), а поєдинок Брайтон - Бернлі завершився без забитих голів (0:0). Ще в одному матчі Вест Гем впевнено виграв у Сток Сіті (3:0).

У центральному матчі туру Манчестер Сіті розгромив вдома Тоттенгем (4:1). Городяни володіли значною перевагою і заслужено взяли три очки в цьому поєдинку. Єдиний свій гол гості забили вже в компенсований арбітром час до другого тайму.

У стартовому матчі неділі Манчестер Юнайтед відправився в гості до Вест Бромвіча. Два м'ячі у першому таймі від Лукаку та Лінгарда дозволили Дияволами піти на перерву с комфортним рахунком. Проте у другому таймі господарі відіграли один гол та мали передумови, аби зрівняти рахунок та врятувати матч. Все ж таки Юнайтед зумів втримати переможний рахунок - 1:2.

Ліверпуль на виїзді розтрощив Борнмут (0:4). Не пройшло і півгодини, як Мерсисайдці двічі розписали у воротах господарів. Спочатку Феліппе Коутінью відкрив рахунок у матчі, а за декілька хвилин Ловрен подвоїв перевагу. Ще до перерви Салах оформив третій м'яч у ворота Борнмута, а у другому таймі Фірміно поставив крапку у зустрічі.

Голи: Кальверт-Льюїн, 45+2, Сігурдссон, 64, Руні (пен), 73 - Фер, 35

Раніше портал Знай.Спорт публікував повний розклад і результати матчів чемпіонату Англії сезону-2017/2018.