Чемпіонат Англії: Вест Гем сильніший за Гаддерсфілд

0

Знай.Спорт пропонує до вашої уваги результати матчів 4-го туру англійської Прем’єр-ліги

Із суботи до понеділка, 9-11 вересня, будуть зіграні матчі четвертого туру англійської Прем’єр-ліги.

У першому поєдинку 4-го туру зійшлися два претендента на титул в цьому сезоні - Манчестер Сіті приймав Ліверпуль. Навіть незважаючи на те, що Серхіо Агуеро вдалося відкрити рахунок в матчі в середині першого тайму, гра була дуже рівна, а сам матч - дуже цікавим. Однак після того, як на 37-й хвилині хавбек гостей Садьо Мане отримав червону картку за грубу гру, все змінилося. Підопічні Гвардіоли, граючи в більшості, не залишили шансів суперникам, забивши ще чотири м'ячі у ворота Сімона Міньоле.

У наступному блоці матчів грав свій поєдинок чинний чемпіон - Челсі. Підопічні Антоніо Конте на виїзді протистояли Лестеру. Обидві команди продемонстрували високий рівень майстерності, проте три очки в цьому матчі дісталося саме Челсі. Пенсіонери відкрили рахунок перед перервою завдяки черговому голу головою від Альваро Морати. У другому таймі Нгола Канте подвоїв перевагу Синіх, проте вже через 12 хвилин Джеймі Варді вдалося відіграти один м'яч. У підсумку, команда Конте втримала потрібний рахунок і здобула максимум очок в цьому турі.

Ще два претенденти на високі місця за підсумком сезону, Арсенал і Тоттенгем, синхронно здобули розгромні перемоги з однаковим рахунком - 3:0. Каноніри не залишили шансів Борнмуту завдяки дублю Дані Велбека і голу новачка Александра Ляказетта, а Шпори не мали проблем у поєдинку з Евертоном. Там два голи на свій рахунок записав Харрі Кейн. В інших матчах Вотфорд на виїзді дуже легко впорався з Саутгемптоном, а Брайтон здобув свою першу перемогу в АПЛ, обігравши при підтримці рідних трибун Вест Бромвіч.

У неділю, 10 вересня, відбулися два заключних матчі туру: Бернлі в рідних стінах мінімально переміг Крістал Пелас (1:0), а Ньюкасл на виїзді так само мінімально здолав Суонсі (1:0).

У заключному матчі 4-го туру АПЛ Вест Хем вдома обіграв новачка чемпіонату - Гаддерсфілд (2:0). Результативні постріли на рахунку Об'янга та Айю.

Чемпіонат Англії. 4-й тур

09.09.2017

Манчестер Сіті - Ліверпуль 5:0
Голи: Агуеро, 24, Жезус, 45+6, 53, Сане, 77, 90+2
На 37-й хвилині вилучений Мане (Ліверпуль)

Голи: Об'янг, 72, Айю, 77

Раніше портал Знай.Спорт публікував повний розклад і результати матчів чемпіонату Англії сезону-2017/2018.