Чемпіонат Англії: Арсенал переміг Брайтон, Ліверпуль зіграв унічию з Ньюкаслом

0

Знай.Спорт пропонує до вашої уваги результати матчів 7-го туру англійської Прем’єр-ліги

У суботу й неділю, 30 вересня - 1 жовтня, в англійській Прем’єр-лізі відбудуться матчі сьомого туру.

Тур відкривав поєдинок між новачком АПЛ Гаддерсфілдом та одним з претендетнів на чемпіонський титул - Тоттенгемом. Команди повністю виправдали статуси, які їм приписиють. Шпори ще у першому таймі зняли всі питання щодо переможця пари. Кевін Трипп'єр головою видав передачу Кейну, який вискочив віч-на-віч з голкіпером і влучно пробив у ближній кут. на 17-й хвилині Бен Девіс подвоїв рахунок, а на 24-й Кейн став автором дубля. Крапку у матчі поставив Сіссоко, який вийшов на заміну на останні 15 хвилин.

Манчестер Юнайтед вдома знищив Крістал Пелас - 4:0. Дубль на рахунку Маруана Фелаїні. Ще по голу забили Хуан Мата та Ромелу Лукаку.

Борнмут зіграв у нульову нічию з Лестером. Вест Хем на останніх хвилинах вирвав перемогу у Суонсі завдяки голу Сахо - 1:0. Сток Сіті обіграв Саутгемптон - 2:1. Переможний м'яч на рахунку Крауча. Вест Бром та Вотфорд розписали результативну нічию - 2:2.

Голи: Хоселу, 36 - Коутіньо, 29

Раніше портал Знай.Спорт публікував повний розклад і результати матчів чемпіонату Англії сезону-2017/2018.