Чемпіонат Англії: Лестер і Вест Бромвіч розписали мирову

0

Знай.Спорт пропонує до вашої уваги результати матчів 8-го туру англійської Прем’єр-ліги

Від суботи до понеділка, 14-16 жовтня, в англійській Прем’єр-лізі будуть зіграні матчі восьмого туру.

Чемпіон Англії, лондонський Челсі на виїзді неочікувано поступився Крістал Пелас - 1:2. Вже на 11-й хвилині захисник Челсі Давід Аспілікуета відправив м’яч у власні ворота. За сім хвилин Бакайоко зрівняв рахунок. Проте господарі вирвали перемогу завдяки точному пострілу Захи під завісу першого тайму.

Манчестер Сіті вдома познущався на Сток Сіті – 7:2. Містяни ще в перші пів години забезпечили собі комфортну перевагу у три м’ячі.

Тоттенгем вдома мінімально здолав Борнмут – 1:0. Єдиний гол на рахунку Крістіана Еріксена.

Лондонський Арсенал на виїзді поступився Вотфорду - 2:1. Переможний м'яч на рахунку Тома Клеверлі.

В останньому матчі 8-го туру, який був зіграний в понеділок, Лестер на своєму полі зіграв внічию з Вест Бромвічем. Обидва голи команди забили у другому таймі - на м'яч Насера Шадлі своїм взяттям воріт відповів Ріяд Марез.

Манчестер Сіті - Сток Сіті 7:2

Голи: Жезус, 17, 55, Стерлінг, 19, Д.Сільва, 27, Фернандінью, 60, Сане, 62, Б. Сілва – Діуф, 44, Вокер, 47 (аг)

Голи: Марез, 80 - Шадлі, 63

Раніше портал Знай.Спорт публікував повний розклад і результати матчів чемпіонату Англії сезону-2017/2018.