Чемпіонат Іспанії: Атлетіко та Барселона сильнішого не виявили

0

Мадридський Атлетіко вдома зіграв внічию з Барселоною

У центральному матчі 8-го туру іспанської Прімери мадридський Атлетіко вдома приймав каталонську Барселону.

Вже на 10-й хвилині чудовий шанс відкрити рахунок мав Антуан Грізманн, проте Тер Штеген був на висоті.

За десять хвилин господарі все ж таки зуміли відкрити рахунок. Карраско відпасував на Сауля, який другим  дотиком відправив м’яч у ворота – 1:0.

Після забитого голу матрацники відійшли на власну половину поля, а Барселона ніяк не могла підібрати ключ до воріт Яна Облака.

На 58-й хвилині Мессі класно виконував штрафний, Атлетіко підстрахувала стійка. За декілька хвилин Мессі обігрався у стінку із захисником мадридців та крутив м’яч у дальній кут – трохи забракло точності.

Ернесто Вальверде пустив у бій Серхіо Роберто та Делофеу й заміни спрацювали. Саме Роберто асистував Луїсу Суаресу, коли уругваєць зрівнював рахунок – 1:1.

Все той же Суарес міг забивати і другий м’яч після передачі від Андре Гомеша, але якихось сантиметрів не вистачило, аби дістати м’яч. В підсумку нічия – 1:1.

Атлетіко Мадрид – Барселона 1:1

Голи: Сауль, 20 – Суарес, 82

Атлетіко: Облак, Хуанфран, Савич, Годін, Філіпе Луїс, Коке, Сауль, Габі (Торрес, 82), Карраско (Томас Тейе, 73), Грізманн, Корреа (Гайтан, 58).

Барселона: Тер Штеген, Семеду (Роберто, 61), Піке, Умтіті, Альба, Ракітіч (Пауліньо, 79), Бускетс, Іньєста (Жерар Деулофеу, 61), Мессі, Суарес, Андре Гомеш.

Раніше портал Знай.Спорт повідомляв, що Реал на останніх хвилинах вирвав перемогу над Хетафе.