Чемпіонат Іспанії: Успіх Барселони, несподівана поразка Реала

0

Знай.Спорт пропонує до вашої уваги результати матчів 10-го туру іспанської Прімери

Від суботи до понеділка, 28-30 жовтня, відбудуться матчі десятого туру іспанської Прімери.

Програму 10-го туру чемпіонату Іспанії відкривав поєдинок між Алавесом та Валенсією. Гостя вдалося відкрити рахунок на 34-й хвилині. Результативний постріл на рахунку Сімона Дзадзи. Алавес зрівняв рахунок у дебюті другого тайму. Проте втримати нічию не зумів. На 66-й хвилині арбітр матчу за гру рукою у штрафному майданчику вказав на 11-метрову позначку. Футбольний вирок вдало реалізував Родріго.

Мадридський Атлетіко вдома не зумів переграти Вільярреал - 1:1. Матрацники відкрили рахунок на 61-й хвилині матчу. За 10 хвилин до кінця основного часу гості зуміли зрівняти рахунок зусилями Карлоса Бакки.

У неділю Реал у виїзному матчі зазнав поразки від новачка Ла Ліги Жирони - 1:2.

Мадридці відкрили рахунок на 12-й хвилині завдяки точному удару Іско. Господарі відігралися на 54-й, коли відзначився Крістіан Стуані. Переможний м'яч Жирона забила на 58-й хвилині, його автором став Крістіан Португес.

Для Вершкових це друга поразка у сезоні.

У двох заключних матчах неділі Ейбар зробив камбек в домашній зустрічі з Леванте, а Малага за підтримки рідних трибун мінімально здолала Сельту.

Програму 10-го туру закривали матчі Еспаньол - Реал Бетіс і Лас Пальмас - Депортіво. Біло-блакитні на виїзді здобули впевнену перемогу над Лас-Пальмасом з рахунком 1: 3. Дублем у ворота суперника відзначився Борхес. В іншому матчі біло-сині здобули домашню перемогу над Реал Бетісом з мінімальним рахунком 1: 0. Єдиний гол в матчі забив Морено на 55-й хвилині.

Чемпіонат Іспанії. 10-й тур

28.10.2017

Алавес - Валенсія 1:2

Голи: Руано, 49 – Дзадза, 34, Родріго, 66 (пен)

Лас-Пальмас - Депортіво 1:3

Голи: Ремі, 8, Борхес, 36, 54, Перес, 69, (пен.)

Раніше портал Знай.Спорт публікував повний розклад і результати матчів чемпіонату Іспанії сезону-2017/2018.