Чемпіонат Іспанії: Барселона в непростому матчі виграла у Севільї, Реал обіграв Лас-Пальмас

0

Знай.Спорт пропонує до вашої уваги результати матчів 11-го туру іспанської Прімери

Від п’ятниці до неділі, 3-5 листопада, в Іспанії відбудуться матчі 11-го туру Прімери.

Бетіс та Хетафе відкрили тур результативною нічиєю - 2:2.

Суботній ігровий день розпочався з матчу другої команди чемпіонату - Валенсії. Кажани за підтримки рідних трибун без проблем перемогли Леганес. За левантійців голами відзначилися Парехо, Родріго і Міна.

Мадридський Атлетіко в 11-му турі грав на виїзді в Ла-Коруньї з місцевим Депортіво. Матрацники провели черговий неоднозначний поєдинок, проте зуміли вирвати перемогу вже в додатковий до другого тайму час завдяки точному удару Томаса Партей. Ще в одному матчі суботи Алавес, завдяки голу на 1-й хвилині матчу, переміг Еспаньйол.

Центральний матч туру пройшов у Барселоні, де місцева команда приймала Севілью. Господарі відкрили рахунок в середині першого тайму, однак гості зуміли дати бій більш іменитому супернику і зрівняли рахунок після перерви. Героєм матчу став Пако Алькасер, який своїм дублем приніс перемогу Синьо-гранатовим.

Чемпіонат Іспанії. 11-й тур

03.11.2017

Бетіс - Хетафе 2:2

Голи: Санабріа, 68, Будебуз, 87 - Бергара, 18, Портільйо, 34

04.11.2017

Валенсія - Леганес 3:0
Голи: Парехо, 14, Родріго, 71, Міна, 82 (пенальті)

Голи: Каземіро, 41 Асенсіо, 56 Іско, 74

Раніше портал Знай.Спорт публікував повний розклад і результати матчів чемпіонату Іспанії сезону-2017/2018.