Чемпіонат Іспанії: Алавес на останніх секундах вирвав перемогу у Жирони

0

Знай.Спорт пропонує до вашої уваги результати матчів 14-го туру іспанської Прімери

Із п’ятниці до понеділка, 1-4 грудня, в Іспанії будуть зіграні матчі 14-го туру Прімери.

Відкривав тур поєдинок Малаги і Леванте. Зустріч цих команд вийшла безгольовою, і обидва колективи отримали по одному очку.

У суботу свій поєдинок зіграв лідер турнірної таблиці Барселона - каталонці вдома приймали Сельту. Гостям вдалося дати серйозну відсіч більш іменитому супернику. На голи Мессі і Суареса Сельта відповіла взяттями воріт у виконанні Аспаса і Гомеса. Підсумковий рахунок матчу - 2:2.

Атлетіко завдяки голу Антуана Грізманна на останніх хвилинах матчу вирвав перемогу над Реал Сосьєдадом, а Севілья без особливих труднощів здолала Депортіво.

В останньому матчі суботи чинний чемпіон Реал не зумів забити на виїзді Атлетіку. Обороно басків зіграла дуже впевнено і поєдинок завершився безгольовою нічиєю.

У неділю один з лідерів Валенсія несподівано поступилася на виїзді Хетафе (0:1), який більше години ігрового часу діяв в меншості: на 25-й хвилині червону картку заробив Аррамбарі. Ще один провідний іспанський клуб Вільярреал поступився в гостях скромному Леганесу (1:3).

У заключному поєдинку неділі Лас-Пальмас здобув мінімальну перемогу в домашньому матчі з Бетісом (1:0). Єдиний гол на рахунку форварда господарів Хонатана Каллері.

Атлетіко - Реал Сосьєдад 2:1
Голи: Філіпе Луїс, 63, Грізманн, 88 - Вілліан Хосе, 29 (пенальті)

Голи: Стуані, 59, Хуанпе, 62 - Ібаї, 72, 87, 90+4

Раніше портал Знай.Спорт публікував повний розклад і результати матчів чемпіонату Іспанії сезону-2017/2018.