Чемпіонат Іспанії: Реал втратив очки в матчі з Валенсією

0

Знай.Спорт пропонує до вашої уваги результати матчів 2-го туру іспанської Прімери

25-27 серпня будуть зіграні матчі другого туру чемпіонату Іспанії.

Поєдинок між Реал Сосьєдадом та Вільярреалом відкривав програму 2-го туру Чемпіонату Іспанії. Господарі у першому таймі тричі продірявили борт Жовтій субмарині. В підсумку Реал Сосьєдад не залишив шансів Вільярреалу - 3:0. У іншому матчі Бетіс здобув вольову перемогу над Сельтою.

У другому турі іспанської Прімери каталонська Барселона відправилась в гості до Алавеса. На 39-й хвилині матчу Ліонель Мессі не реалізував пенальті. Проте аргентинець виправився вже у другому таймі. Спочатку Мессі з-за меж штрафної вразив ворота господарів, а через 11 хвилин скористався передачею від Пако. Таким чином Барселона виявилась сильнішою за Алавес - 0:2.

В рамках другого туру Леванте приймав удома Депортіво. Гості з перших хвилин захопили ініціативу в матчі і вже на п'ятій хвилині встресі відкрили рахунок в протистоянні. На 31-й хвилині Сідней подвоїв перевагу. Але завдяки домашнім стін, Леванте зміг відігратися в матчі, зрівнявши рахунок аж на 81-й хвилині зустрічі.

Дебютант Приклади Жирона продовжує набирати очки, займаючи вже четверте місце в турнірній таблиці. Жирондинці на домашньому полі змогли обіграти досвідчену Малагу. Єдиний гол в матчі забив Алькала на 28-й хвилині.

Після того, як Атлетіко ледь не поступився новачку Прімери на виїзді, команда Сімеоне просто не залишила шансів Лас-Пальмасу. Матрасники з перших хвилин захопили ініціативу, забивши голи вже на 3-й і 5-й хвилинах. Господарі змогли забити лише один м'яч у протистоянні. В кінцевому підсумку матч завершився з рахунком 5: 1 на користь мадридського клубу.

У неділю Леганес на виїзді мінімально виграв у Еспоньола завдяки точному удару Мантовані, а Ейбар вдома поступився Атлетіко з рахунком 0:1. Ще в одному матчі ігрового дня Гансо приніс перемогу Севільї над Хетафе.

У заключному матчі 2-го туру чинний чемпіон Реал на своєму полі не зумів здобути перемогу в матчі з Валенсією. Незважаючи на те, що підопічні Зінедіна Зідана забили вже на 10-й хвилині зустрічі, Валенсія швидко відповіла своїм голом, а в другому таймі і зовсім вийшла вперед. Однак футболісти Реала знайшли в собі сили відігратися і поєдинок завершився результативною нічиєю - 2:2. Обидва голи за Вершкових забив Марко Асенсіо.

Реал - Валенсія 2:2

Голи: Асенсіо, 10, 83 - Солер, 18, Кондогбиа, 77.

Раніше портал Знай.Спорт публікував повний розклад і результати матчів чемпіонату Іспанії сезону-2017/2018.