Чемпіонат Іспанії: Перемоги Вільярреала, Сельти і Лас-Пальмаса

0

Знай.Спорт пропонує до вашої уваги результати матчів 3-го туру іспанської Прімери

Від п’ятниці до понеділка, 8-11 вересня, відбудуться матчі третього туру чемпіонату Іспанії.

Леганес та Хетафе відкривали третій тур чемпіонату Іспанії. Гостям вдалося забити на 39-й хвилині. Мауро Арамбаррі прийняв м'яч і відразу пробив з дальної відстані у верхній кут - 0:1. Леганес відігрався вже у другому таймі. Герреро виявився найспритнішим у штрафному суперника - 1:1. Вже через 7 хвилин Герреро міг оформити дубль, проте не реалізував пенальті. А на 83-й хвилині Альваро Герреро з Хетафе забив переможний м'яч для гостей. Таким чином - 1:2, Хетафе сильніший за Леганес.

Мадридський Реал у другому матчі поспіль втрачає очки. На цей раз підопічні Зінедіна Зідана не зуміли переграти за підтримки рідних трибун скромний Леванте. Реал пропустив першим, коли на 12-й хвилині гол у ворота Вершкових забив Іві Лопес. Незважаючи на те, що Королівський Клуб домінував протягом усієї зустрічі, забити їм вдалося лише раз - зусиллями Лукаса Васкеса. А вже в кінцівці зустрічі Марсело був вилучений за грубу гру.

Завершувати суботній вечір Прімери довелося каталонському дербі - Барселона приймала Еспаньйол. Тут особливої боротьби не вийшло, і підопічні Ернесто Вальверде впевнено здобули три очки. Черговий геніальний поєдинок провів Ліонель Мессі, оформивши хет-трик. Ще по голу в ворота Еспаньйола забили Жерар Піке і Луїс Суарес вже в кінцівці зустрічі.

У неділю Реал Сосьєдад на виїзді переміг Депортіво, Атлетик здолав Жірону, а Сельта - Алавес. В останньому матчі ігрового дня Вільярреал на своєму полі спокійно взяв три очки в матчі з Бетісом.

У понеділок Лас-Пальмас на виїзді без особливих проблем здолав Малагу (1:3).

Голи: Васкес, 36 - Іві Лопес, 12
На 89-й хвилині вилучений Марсело (Реал)

Голи: Д. Гонсалес, 48 - Х. Вієра, 45, Кальєрі, 69, Ремі, 88

Раніше портал Знай.Спорт публікував повний розклад і результати матчів чемпіонату Іспанії сезону-2017/2018.