Чемпіонат Іспанії: Реал здолав Еспаньол, Барселона крупно перемогла Лас-Пальмас

0

Знай.Спорт пропонує до вашої уваги результати матчів 7-го туру іспанської Прімери

Від п’ятниці до неділі, 29 вересня - 1 жовтня, у чемпіонаті Іспанії будуть зіграні матчі сьомого туру.

Сьомий тур чемпіонату Іспанії відкривав матч Сельта-Жирона. Команди на початку матчу обмінялися голами, забивши на 8-й, 10-й, 14-й і 16-й хвилинах. У другому таймі господарям поля вдалося вийти вперед, забивши третій м'яч на 76-й хвилині. Але перемогу над суперником Сельта не вдалося утримати, футболісти Жирони змогли зрівняти рахунок на 86-й хвилині поєдинку.

Вболівальники дочекались результативних дій у другому таймі. На 54-й хвилині Н'Діайє відкрив рахунок у матчі. Депортіво швидко відігрався. На 66-й хвилині Перес відновив парітет на табло, а під завісу матчу Андоне вирвав перемогу для господарів - 2:1.

Севілья завдяки двум голам у другому таймі зуміла обіграти Малагу. На 68-й хвилині Банега реалізував пенальті, а за дві хвилини Мурієль встановив остаточний рахунок на табло - 2:0.

Алавес без особливих проблем на виїзді обіграв Леванте - 0:2. Результативні постріли на рахунку Ель-Хаддаді та Медрана.

У неділю матч Барселони з Лас-Паламасом був під питанням через референдум про від'єднання Каталонії від Іспанії. В підсумку вирішили провести поєдинок, але без глядачів. Навіть за таких умов Барса крупно перемогла завдяки голу Бускетса (на 49-й хвилині) і дублю Мессі (70, 77).

Реал Сосьєдад - Бетіс 4:4

Голи: Жозе, 13, Оярсабаль, 26, Прієто, 57, Льоренте, 86 - Санабрія, 6, Феддаль, 28, Санчес, 46, Леон, 84

Голи: Іско, 30, 71

Раніше портал Знай.Спорт публікував повний розклад і результати матчів чемпіонату Іспанії сезону-2017/2018.